İl Başkanlığımız

1977 yılında Ünye’de doğdu. İlk Orta ve Lise eğitimini Ünye’de tamamladı. 1999 yılında KTÜ Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği bölümünden mezuniyetinden bu yana mesleğini kendi kurduğu şirketlerde icra etmektedir , uzun yıllardır tecrübe sahibi olduğu Enerji Üretimi konusunda mesleği ile ilişkilendirdiği çalışmalarla beraber proje geliştirme, proje yönetimi ve yatırım konularında iş hayatına devam etmektedir.

1999-2007 yılları arasında Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Samsun Şubesinde yönetim kurulu üyeliği, sayman ve ikinci başkan görevlerinde bulunmuştur. Çeşitli işadamları derneklerinde ve STK larda üyeliği bulunmakla birlikte, 2003 yılında Genç MÜSİAD Samsun Başkan yardımcılığına seçildiğinden bu yana MÜSİAD’ da çeşitli görevlerde bulunmuş, 2016 yılında yapılan 22. ve 23.Genel Kurul ile MÜSİAD Ankara Şubesi Başkan Yardımcılığı ve yönetim kurulu üyeliği görevini ifa etmiştir.

2017 yılında yapılan seçimle Ankara Ticaret Odası-ATO Enerji Sektörü Meslek Komitesi Meclis Üyesidir. OSTİM Yenilenebilir Enerji Kümelenmesi Paydaşıdır.

Aktif siyasete 2003 yılında Gazi Gençlik Kolları Başkanı olarak seçilmesi ile başlamış olup, 2014-2018 yılları arasında Ankara İl yönetim kurulu ve İl başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.

12 Aralık 2019 tarihinde Gelecek Partisinin Kurucular Kurulunda yer alarak Gelecek Partisi Parti Yönetim Kurulu üyeliğini sürdürmektedir.

Evli ve iki çocuk sahibidir. 


Hakan TOKAÇ

Hakan TOKAÇ

Kadromuz

Kadroyu Görmek İçin Tıklayın.

Hakan TOKAÇ

İl Başkanı

Mühendis

Kadroyu Görmek İçin Tıklayın.

Adnan COŞKUN

Disiplin Kurulu Başkanı

Hukukçu

Kadroyu Görmek İçin Tıklayın.

Mürşide Gizem YILDIRIM

Kadın Politikaları Başkanı

Avukat

Kadromuzun çalışmalarını görmek için aşağı doğru inebilirsiniz.

Çalışmalarımız

Foto Galeri

Dürüst Adam Gelecek

Ramazan Bayramı münasebetiyle il teşkilatımızla bayramlaştık.

Ankara İl Kadın Kolları Başkanlığı “Senin Geleceğin” konulu resim yarışmasında birinci olan Sevgili Öğrencimiz Yağmur Sena Çeken'in resmi.

26 Nisan 2022 İftar Programımızdan

26 Nisan 2022 İftar Programımızdan

Gelecek Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanlığı 7-11 Yaş Arası Çocuklar arasında düzenlenen “Senin Geleceğin” konulu resim yarışmasında birinci olan Sevgili Öğrencimiz Yağmur Sena Çeken 'e birincilik ödülü Genel Başkanımız ve Kıymetli Eşleri Sayın Sare Davutoğlu tarafından verilmiştir.

İl Başkanlığımız İftar Programımızdan

İl Başkanlığımız İftar Programımızdan

23 Nisanı çocuklarımızla beraber kutladık.

Etkinliklerimiz

İlçelerimiz

İlimiz Hakkında

Şehrin öne çıkanlarını aşağıda görebilirsiniz.