İl Başkanlığımız

1966 Alanya doğumlu olan Demir, Alanya Atatürk İlkokulu, Antalya Faruk Tugay oğlu Ortaokulu, Antalya Ticaret Lisesi ve 1989 yılında da Polis Akademisinden mezun oldu. Uzun yıllar EGM KOM Daire başkanlığında, Dış ilişkiler dairesinde, İnterpol- Europol -Sirene Dairesi Uluslar arası Kom ile Mücadele müdürü olarak görev yaptı. Koordinasyon Dairesi Başkan Yardımcılığı ve Hukuk Müşaviri olarak görevler üstlendi. Daha sonra bir yılı aşkın Polis Başmüfettişi olarak görev yaptıktan sonra, 17-25 Aralık sürecinden hemen sonra dönemin paralel, şimdinin FETÖ’sü ile mücadele için Ocak 2014 de Denizli Emniyet Müdürü olarak görevlendirildi. Burada daha bir yılını doldurur doldurmaz, niteliği, çalışkanlığı ve mücadele azminden dolayı, bizzat dönemin başbakanı Sn Davutoğlu’nun talimatıyla Konya Emniyet Müdürü olarak atandı. 15 temmuz 2016 da Konya ilinde inanılmaz işlere imza attı ve hem halkın ve hem de güvenlik bürokrasisinin takdirini kazandı. Bu ilde de terör örgütler ve FETÖ ile de çok ciddi mücadeleler yaptı. Sn. Davutoğlu’nun başbakanlıktan ayrılmasından sonra, önce Konya valisi görevden alındı ardından da emniyet müdürünün yeri değiştirilmek istendi. Tam bu esnada önceki çalıştığı ili Denizli ayağa kalkıp, 177 yıllık emniyet tarihinde bir ilke imza atarak, eski çalıştığı ile aynı unvan ve rütbeyle atanan ilk ve tek emniyet müdürü olma özelliğine sahip oldu. Daha sonra bu ilde üç yılı aşkın görev yaptıktan sonra 19 Eylül 2019 tarihli kararname ile EGM Teftiş Kuruluna Başmüfettiş olarak atandı. Kendi isteğiyle, 04 Aralık 2019 günü dilekçe vermesine rağmen ancak 24 Aralık günü emekli edildi. Biri İtalya Roma’da diğeri Gazi Üniversitesi olmak üzere iki adet yüksek Lisans, bir de yine Gazi Üniversitesi doktora çalışması mevcuttur. Bunun dışında Alman Filolojisi lisans sahibi olup, Almanca, İngilizce, İtalyanca ve Arapça bilmektedir. Yüzden fazla uluslar arası eğitim, konferans, resmi toplantı vb. aktiviteye katılım sağlamış, onlarca ulusal ve uluslar arası operasyon yönetmiştir. Yüzlerle ifade edilen başarı belgesi, takdirname, taltif ve ikramiyeye layık görülmüştür.

Gelecek Partisinin Kurucular Kurulu üyesi olan Demir, Haziran 2022 tarihinden bu yana Gelecek Partisi, Antalya İl Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Mevlüt DEMİR

Mevlüt DEMİR

Kadromuz

Kadroyu Görmek İçin Tıklayın.

MUHAMMET ACAR

İL BAŞKANI

İŞ İNSANI

Kadroyu Görmek İçin Tıklayın.

Ali Kamil CİHAN

İL DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI

YÖNETİCİ-TURİZM

Cüneyt Murat KÖKSAL

İL SİYASİ İŞLER BAŞKANI-BAŞKAN VEKİLİ

KİMYA YÜKSEK MÜHENDİSİ - İŞ İNSANI

BUKET AĞBASOĞLU

İL SEKRETERLİĞİ

YÖNETİCİ

Kadroyu Görmek İçin Tıklayın.

Cüneyt Murat KÖKSAL

SİYASİ İŞLER BAŞKANI-BAŞKAN VEKİLİ

KİMYA YÜKSEK MÜHENDİSİ - İŞ İNSANI

BUKET AĞBASOĞLU

İL SEKRETERLİĞİ

YÖNETİCİ

MERAL ÇAĞLARSU

İL KADIN POLİTİKALARI BAŞKANI

İŞ İNSANI

HÜSEYİN YILMAZ

İŞ İNSANI

Kadroyu Görmek İçin Tıklayın.

MERAL ÇAĞLARSU

İL KADIN POLİTİKALARI BAŞKANI

İŞ İNSANI

Kadroyu Görmek İçin Tıklayın.

TUNA HARMANKAYA

İL GENÇLİK PALİTİKALARI BAŞANI

İŞ İNSANI

Kadroyu Görmek İçin Tıklayın.

Serap Yazıcı Özbudun

Antalya Milletvekili

Anayasa Hukuk Profesörü

Kadroyu Görmek İçin Tıklayın.

MEVLÜT ÇAKAN

ALANYA İLÇE BAŞKANI

AVUKAT

MEHMET AKSOY

KUMLUCA İLÇE BAŞKANI

MÜTEAHHİT

ŞEVKET DEMİRCİ

KAŞ İLÇE BAŞKANI

İŞ İNSANI

ABDULLAH TAŞ

KORKUTELİ İLÇE BAŞKANI

İŞ İNSANI-MÜTEAHHİT

BÜLENT TAŞAN

MANAVGAT İLÇE BAŞKANI

İŞ İNSANI

RAMAZAN KOÇUBABA

FİNİKE İLÇE BAŞKANI

İŞ İNSANI

MEHMET ASLAN

KEPEZ İLÇE BAŞKANI

MATEMATİK ÖĞRETMENİ-İŞ İNSANI

Kadromuzun çalışmalarını görmek için aşağı doğru inebilirsiniz.

Çalışmalarımız

Foto Galeri

il yönetimim kurulu üyelerimiz, Genel merkez yöneticimiz Eşref URAL Şoförler Odası Başkanı ve yönetimini ziyaret etti. Başkanımız Mehmet Ali ALKAN'ın şahsında, bütün yönetimine şükranlarımızı sunarız.

Genel merkez yöneticilerimizle birlikte Antalya'mızın dinamik ekibinin yer aldığı ANSİAD’ı ziyaret ettik. Konular, konuklar ve ev sahibi güzel olunca sohbet bir başka güzeldi. Başkanımız Akın AKICI ve yönetimine teşekkür ederiz

İl başkanımız Mevlüt DEMİR, Yönetim kurulu üyelerimiz ve Genel merkez yöneticilerimizle birlikte Bölge kültürüne katkıları ve ekonomik anlamdaki özgül ağırlığı ile Antalya sivil toplumunda önemli bir misyona sahip YÖRSİAD başkanı M.Aykut EGE bey'i ve yönetimini ziyaret ettik. Başkanımıza ve yönetimine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.

İl Başkanlığı, Kepez ilçe başkanlığı, Genel merkez yöneticilerimizle birlikte Antalya Oto tamirciler odası başkanımız Ünver DAĞLAR ve yönetimini ziyaret ettik. Oto tamircileri Esnaflarının sorunlarını dinledik.

Demokrasi yolculuğunda bir uğrak noktamız da Antalya Eczacılar Odası Başkanlığı oldu. Sıcak, samimi ve içten bir ortamda koyu sohbet ve mütebessim simalı bir ekip bize ev sahipliği yaptı. Sorunlarını ve içten duygularını paylaştılar. Biz de sorunlarına Gelecek Partisi olarak hassasiyet gösterip Genel Başkanımıza ve ilgili birimlerimize ilettik. Başkanımız Uzm.Ecz. İsmail ERÇİN ve yönetimine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyoruz.

Antalya Kent Konseyi’ni ziyaret ettik. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Partimizin politikalarıyla ilgili bilgi verdik. Konsey başkanı Semra KURT hanıma ve yönetimine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.

İl başkanımız Mevlüt DEMİR, il yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Antalya Barosu Bşk. Av. Hüseyin GEÇİLMEZ bey'i ve yönetimini ziyaret ettiler.

Antalya Tabip odasını ziyaret ettik. Değerli başkanımız Prof. Dr. Taha KARAMAN ve doktorlarımıza gösterdikleri nezaket ve paylaşımları için şükranlarımı sunuyoruz.

Torosların zirve noktalarından, Yörük Diyarı Sarıveliler’de, Belediye başkanımız Halil KULAK bey'in düzenlemiş olduğu Yörük Türkmen Kiraz Festivaline seçilmiş Son Başbakan Prof.Dr. Ahmet DAVUTOĞLU 'nun Katılımları ile Antalya il ve ilçe teşkilatları Olarak Katılım Sağladık. Yörük Çadırını Kurup GELECEĞE Yürüyüşümüzü Dosta-Düşmana İlan Ettik. Yörük Çadırının Bacasındaki duman, Geleceğimizin nişanesidir.

Il başkanımız Dr. Mevlüt DEMİR ve yönetim kurulu üyelerimiz ADGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Özbay ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyarette bulundular. Değerli başkanımıza ve yönetimine ilgi ve alakaları için teşekkür ederiz

Antalya ekibi olarak, Saadet Partisi Antalya il başkanı Ramazan DÜZEN ve yönetimini ziyaret ettik. Ülkemizin gidişatı ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk

Antalya İl Başkanlığı, bu gün Genel Başkan Yardımcımız Feramuz Üstün ve kıymetli genel merkez Yöneticilerimizi ağırladık Basın mensupları ile buluştuk. Tüm ekibe ve katılımcılara en içten şükranlarımızı sunuyoruz.

30 Ağustos Zafer Bayramımızı Antalya’nın Cumhurriyet meydanında hep birlikte kutladık

Muratpaşa belediyesi tarafından yaptırılan 9.Cumhurbaşkanımız Süleyman DEMİREL parkının açılış törenine Antalya yönetimi olarak katılım sağladık

Elmalı Belediyesi tarafından düzenlenen 670'inci Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşlerine Genel Bşk.Yrd. Feramuz Üstün, Kurucular Kurulu Üyemiz Hasan Hüseyin Bozok il Bşk. Mevlüt DEMİR ve Yönetimim Kurulu ile Birlikte katılım sağladık

İl yönetimi olarak Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Muhittin Böcek’i ziyaret ettik. Ülkemizin sıkıntı ve dertleri hakkında iştişarelerde bulunduk. İlgi ve alakası için Başkanımıza teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Antalya İl Başkanlığı ekibi olarak, bu günkü ziyaret mekanımız “Antalya Emlakçılar ve Oto Galericiler Odası” oldu. Başkan ve ekibine teşekkür ediyoruz.

Kuzeyyaka muhtarı Ali GÜÇLÜ, Sütçüler muhtarı Kemal TUNÇ, Gündoğu muhtarı Ceylan ÇELIK'i il yönetimi ve gençlik kolları teşkilatımız ile ziyaret ederek mahallelerimiz hakkında istişarede bulunduk. Değerli muhtarlarımıza nazik misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Urfalılar derneğini ziyaret ettik. Dernek başkanımız Mehmet UYMAZ ve yönetimine göstermiş oldukları ilgi alaka ve samimiyetten dolayı teşekkür ederiz.

Azerbaycan Halklar Dostluğu Derneği (Antalya) tarafından düzenlenen ''Ermenistan'ın saldırısına tepki ve Azerbaycan Ordusu'na destek'' konulu basın açıklamasına katılım sağladık. Davetlerinden dolayı AHD başkanı Sn. Lale Hesenova ve yönetimine teşekkür ederiz. Bir millet iki devletiz

İl Binamızda bizleri ziyaret eden 22. Dönem Antalya Milletvekili Sn Tuncay Ercenk ve ekibini ağırladık. İçten ve samimiyetle gündem ve günceli konuştuk. Ayaklarına ve yüreklerine sağlık.

Partimize Ziyaretler, istişareler, yeni katılımlar her geçen gün artıyor. Doğru, emin adımlar ile inandığımız değerler uğruna gururla onurla mücadeleye devam ediyoruz.

Antalya İl Başkanlığı olarak, Akdeniz Ahıskalı Türkler Birliği’ni ziyaret ettik. Her şey güzeldi ama en güzeli de “gönülden ve kardeşçe” yapılan sohbetti. Tüm ekibe teşekkürler.

Gelecek Partisi Antalya İl Başkanlığı olarak, basınımızın kıymetli mensuplarıyla bir araya geldik. Ülkenin durumu, gündemi ve günceli değerlendirdik.

Genel bşk. yrd. Feramuz Üstün ve Genel merkez yöneticilerimizle birlikte sanayi esnafını ziyâret ettik, hallerini dinledik bir dokunduk bin ah işittik. Esnafların ortak düşüncesi sabırla sandıkların önüne geleceği günü bekliyor.

Antalya il başkanlığı olarak Kaş ve Kumluca İlçe Başkanlıklarımızı ziyaret ettik. Ziyaret kapsamında samimi ve içtenlikle bizleri gönülden ağırlayan başta Kumluca ilçe Başkanımız Sn. Mehmet Aksoy ve her biri birbirinden kıymetli yönetim kuruluna ve aynı şekilde bizleri ağırlayan Kaş ilçe Başkanımız Sn. Şevket DEMIRCİ ye teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.

Partimizin önceki dönem Konyaaltı ilçe başkanı, şimdi ise il yönetim kurulu üyemiz Serkan Çetin beyin işyeri açılışını yaptık. Mevlam hayırlı ve uğurlu eylesin.

İl Yönetim Kurulu toplantımızı koordinatörümüz Abdullah Güzeldülger başkanımızın katılımıyla gerçekleştirdik. Alınan kararlar memleketimiz için hayırlı uğurlu olsun.

Antalya Meyve Sebze Toptancı Halini ziyaret ettik. Yüksek girdi maliyetlerinin hayatımıza olan etkisini yerinde inceledik. Esnaf arkadaşlarımıza hayırlı işler diledik.

Gelecek partisi yönetim ekibi olarak Cumartesi pazarını ziyaret ederek, pazarcı esnafı ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Sorunlarını ve sıkıntılarını dinledik. Dertlerine ortak olmaya çalıştık. Çözüm önerilerimizi anlattık.

İl yönetimi ve genel merkez yöneticilerimizle birlikte Konyaaltı ilçe Başkanımız Gürbüz TOKAY başkanımızı ve yönetimini ziyaret ettik. Önümüzdeki seçim süreci ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Başkanımıza ve ekibine başarılar diledik.

Video Galeri

Etkinliklerimiz

İlçelerimiz

İlimiz Hakkında

Şehrin öne çıkanlarını aşağıda görebilirsiniz.