Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu  Bayburt'ta

Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu; Gelecek Partisi Genel Başkan yardımcıları Feramuz Üstün ve Selçuk Özdağ,  İl Başkanımız Nazir Güler ve parti üyeleriyle birlikte ilk olarak parti binamızı ziyaret etti.

Bayburt’un, gönlünde farklı bir yere sahip olduğunu dile getiren Genel Başkanımız,  “Bayburtlulara her şey yakışır ama korkmak asla yakışmaz, Bayburtlular korkmaz, Anadolu insanı korkmaz, her zaman hakkınızı arayın” dedi.

Bayburtluların ilk kez şikâyetçi olduklarına şahit olduğunu belirten Genel Başkanımız,  “Bu, bütün vatan sathındaki şikâyetler kadar önemli ama Bayburtluları tanıyan ve Bayburt’u da derinden seven birisi olarak, Bayburtlular çok zorda kalmasalar şikayet etmezler ben bunu bilirim.” dedi.

Aydıntepe ilçesi ile Arpalı beldesinde esnafını da ziyaret edip onların sorunlarını dinleyen Genel Başkanımız, partimizin adını Gelecek Partisi koyduk çünkü biz geçmişe değil, geleceğe bakmak istiyoruz ve süratle örgütlenerek halkımızın desteğini alıyoruz. İnşallah iktidarın en güçlü adayı olacağız.” diye konuştu.