GELECEK PARTİSİNDEN ANKARA ÇIKARMASI


Çanakkale İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Çan İlçe Yönetimimiz, Gelibolu İlçe Yönetimimiz, Eceabat Yönetimimiz ile Çanakkale İl Gençlik Kolları, Çan İlçe Gençlik Kolları ve Eceabat Gençlik Kolları yönetimimiz, Genel Merkezimizi ziyaret ettik. 31 Mart Perşembe günü gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde ilk olarak İdari ve Mali İşler Genel Başkan Yardımcımız Feramuz Üstün ve Genel Merkez İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcımız Hüseyin Yıldırım tarafından Genel Merkezimizde Yönetimlerimize kahvaltı programı düzenlendi. Kahvaltı programımıza Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU'da iştirak etti.

Gelecek Partisini ziyaret eden 63 kişilik gurup genel merkezde yaptığı kahvaltının ardından Genel Başkan Ahmet Davutoğlu tarafından kabul edildi.Gerçekleşen kabulde genel başkan Davutoğlu Çan ilçe Başkanı Ferudun Algan, Gelibolu İlçe Başkanı Aysun Tarıman ve İl Gençlik Kolları Başkanı Onur Gören’e kısa sürede yönetimlerini kurup resmi prosedürlerini tamamladıkları için teşekkürlerini iletti.İl Başkanı Vahap Özsüer ise genel merkezde yapılan kabulde genel başkan Ahmet Davutoğlu’na Çanakkale teşkilatlarının genel durumu brifing verdi. Gerçekleşen kabulde Kültür ve Turizm Politika İzleme Kurulu Başkanı Yeşim Karadağ ve Genel Merkez İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcısı Hüseyin Yıldırım’da yer aldı.Toplantıda üyelerimiz ile tek tek ilgilenen Genel Başkanımız Ahmet DAVUTOĞLU ; "Bu gün burada sizleri ilk günkü heyecanla görmek beni çok mutlu etti. Görüyorum ki Çanakkale bizlerin yüz akı olmaya devam edecek. Merkezinden Çan ilçesine, Tarihi Yarım ada Gelibolu'dan Eceabat'a kadar ve diğer ilçelerimiz ile bir aile ortamını görmek sevindirici. Ben inanıyorum Çınar yaprağının altında daha güzel işlere imza atacaksınız. Beni başka bir yönden de sevindiren bir tablo var burada, Kadınlarımızın sayısının çok olması beni ayrı bir mutlu etti. Gelibolu Kongremizde gördüğüm o heyecan katlanarak artmış, İl Başkanımız Vahap bey nezdinde her birinize çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.  Toplantının ardından İl Başkanımız Vahap ÖZSÜER, Çan İlçe Başkanımız Ferudun ALGAN, Gelibolu İlçe Başkanımız Aysun TARIMAN Genel Başkanımız Prof. Dr Ahmet DAVUTOĞLU'na hediye takdiminde bulundular. 

Yönetim Kurulu Üyelerimiz toplantının ardından Genel Merkezimizde hatıra fotoğrafı çektirerek Anıtkabir ziyaretinde bulundular.