İL BAŞKANI MUHARREM ÇEVİK DEN 15 TEMMUZ MESAJI

Gelecek Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Muharrem Çevik, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İl Başkanı Çevik, mesajında, “Cennet vatanımızın 2. İstiklal mücadelesini verdiği 15 Temmuz 2016 gecesi ; Aziz milletimize namus, vatan hainlerine ar günü olan o gece bastonlarla tanklar kovalandı .ezan ve selâlar ile uçaklar indirildi.

Tıpkı Çanakkale de Kurtuluş Savaşında olduğu gibi ecdadından almış olduğu güç ve ilham ile canını ortaya koyarak kendi iradesine ve Özgürlüğüne sahip çıkmıştır. Bundan sonra bize düşen görev, yapılanları unutmamak kaydıyla aynı özveriyle bu vatan ve millet sevdamızı gelecek kuşaklara aktarmak,birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak ülkemizi daha iyi seviyelere ulastırmaktır. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanımıza ve demokrasimize karşı yapılan hain kalkismaya direnen,bu uğurda canlarını feda ederek Türkiye’nin kaderini değiştiren 15 Temmuz ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum.” dedi.