Gelecek Partisi Büyük Bir Coşkuyla 2. Yılını kutladı


Gelecek Partisi Büyük Bir Coşkuyla 2. Yılını kutladı


Gelecek Partisi Van İl Başkanlığı İstanbul’da Partisinin 2.Kuruluş yıldönümü kutlamalarına katıldı.


Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun katılımları ile İstanbul Yahya Kemal Beyatlı Kongre salonunda büyük bir coşku ile kutlanan 2. Kuruluş yıldönümüne Gelecek Partisi Van İl ve İçe teşkilatları tam katılım sağladı.


Gelecek Partisi Van İl Başkanı Abdulhekim Karabıyık yaptığı açıklamada. Partimizin 2. kuruluş yıldönümünü büyük bir coşku ve heyecanla kutluyoruz. İstanbul Yahya Kemal Beyatlı Kongre salonunda İl ve İlçe teşkilatlarımızla Van’dan yoğun bir katılım sağlayarak Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun ve Partimizin yanında olduk. Görüyoruz ki buradaki yoğun katılım Türkiye’de artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını, vatandaşları yoksulluğa terk eden bu iktidarın ve ortaklarının çöktüğünün resmidir dedi.


Başkan Karabıyık Gelecek Partisi olarak, Ülkemizde ve ilimizde vatandaşlarımızın her daim yanlarında olmaya devam edeceklerini belirterek Partimizin 2. Kuruluş Yıl dönümünün ülkemize ve dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum ifadelerini kullandı.