Yılmaz İmenç Siyaset Dersi Verdi

Yılmaz İmenç Siyaset Dersi Verdi

3.Göz Medyanın ilgiyle takip edilen Sansürsüz Canlı Yayınına katılan Orhangazi Gelecek Partisi İlçe Başkanı Yılmaz İmenç, resmen siyaset dersi verdi. Yerelde siyaset yaparken ikili ilişkilere dikkat edilmesi gerektiğine vurgu yapan Başkan İmenç “Yerelde siyaset yaparken particilikle değil, insani ilişkilerle hareket etmek gerekir” diyerek siyaset dersi verdi.

İlçenin yanı sıra bölgenin sorunlarıyla da yakından ilgilenen Gelecek Partisi Orhangazi İlçe Başkanı Yılmaz İmenç, 3.Göz TVde İrfan Aydın İle Sansürsüz Canlı Yayının konuğu oldu. Yayında gerek Aydın’ın gerekse de izleyicilerden gelen sorulara içtenlikle cevap veren Başkan İmenç, ilçenin sorunlarına hakimiyetiyle takdir topladı. Geçen hafta AKP eski İlçe Başkanı N.Ç.’nin bürosunda yaşanan ve de adliyeye taşınan olayla ilgili sorulara cevap verirken “Bu tür olaylar siyasi malzeme yapılmaya çok müsait olaylardır. Lakin bu ilçede her gün yüz yüze bakıyoruz. Olayın oluşunu ve de olaya neden olan olayları tasvip etmesek de yine de yerelde siyaset yapmak insani ilişkileri önde tutmayı gerektirir. En azından bizim bakış açımız budur. Sayın Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu hocamızdan da bunu gördük, aile değerlerimizden de bunu gördük. Bizim için öncelikli lan sorunların çözümüdür. Siyasi kimliğimiz ya da siyasi çıkarlarımız ikinci planda kalır” diyerek siyasi anlayış dersi verdi.

İmenç “İlçenin sorunlarını biliyoruz ve de çözüm için hazırız”

Siyasete girme nedeninin ilçeye ve de ülkeye faydalı işler yapmak olduğunu belirten Gelecek Partisi Orhangazi İlçe Başkanı Yılmaz İmenç, sokak sokak ilçeyi gezdiklerini, her haneye ulaşıp sorunları ve de çözüm yollarını tespit etmeye gayret ettiklerine vurgu yaptı. Genel seçimlerde partisinin iktidar ortağı olacağını da söyleyen Başkan İmenç “GENEL Başkanımız Ahmet Davutoğlu Hocamız bu ülkede başarılı Başbakanlık yapmış, tecrübe ve de birikimiyle milletin umudu olmuştur. İş olsun diye partiye üye kaydı yapmıyoruz. Derdi millet olan, çıkar beklentisi olmayan arkadaşlarla yol alıyoruz. Orhangazi’de de çok güçlü arkadaşlarla ekip çalışması yapıyoruz. Anında ilçenin her sorunu bize ulaşıyor. Bizler de bu sorunlara yönelik çözüm bulmaya gayret ediyoruz. 2023 yılında ülkede, 2024 yılında da Orhangazi’de söz sahibi Gelecek Partisi Kadroları olacaktır” diyerek çalışmalarının aralıksız sürdüğünü belirtti. HABER: Emre Yıldız 3.Göz Hra