İKTİDARA YÜRÜYORUZ

Gelecek Partisi olarak Saha çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Genel Merkez Kurucular kurulu üyesi Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı ve Sakarya Koordinatörü Sevda Yılmaz, Adapazarı ilçemizde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Gelecek Partisi heyetine İl Başkanı Fatih Sevindik, İl yönetimi, Adapazarı ilçe Başkanı Faruk Albay, Serdivan ilçe Başkanı Erol Kara, Arifiye ilçe Başkanı Metin Demirkol, Karasu İlçe Başkanı Salim Direk ve yönetimi eşlik etti.


Esnaf ziyaretlerine büyük önem verdiğini ifade eden Gelecek Partisi Kurucular kurulu üyesi Sosyal Politikalar Başkan Yardımcımız Sevda Yılmaz; “Halkımızın, esnafımızın görüşlerini önemsiyoruz. Sakarya’mızı hep birlikte el ele daha güzel yarınlara taşıyacağız” dedi.


Adapazarı ilçe ziyaretinde Bosna caddesi ve katlı pazar esnaflarını tek tek ziyaret eden Yılmaz, Gelecek Partisi Genel Başkanı Prf.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun selamlarını ileterek esnafın ve vatandaşların yeni yılını kutladı. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Yılmaz, yeni başlangıçlar gelecek güzel günler için yeni bir yol izlenmesi gerektiğini vurguladı

Gelecek Partisi Adapazarı Katlı Pazar esnafını ziyaret etti


Gelecek Partisi Adapazarı Katlı Pazar esnafını ziyaret etti

  

Gelecek Partisi Saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Genel Merkez Kurucular kurulu üyesi Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı ve Sakarya Koordinatörü Sevda Yılmaz, Adapazarı ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Gelecek Partisi heyetine İl Başkanı Fatih Sevindik, İl yönetimi, Adapazarı ilçe Başkanı Faruk Albay, Serdivan ilçe Başkanı Erol Kara, Arifiye ilçe Başkanı Metin Demirkol, Karasu İlçe Başkanı Salim Direk ve yönetimi eşlik etti.


Esnaf ziyaretlerine büyük önem verdiğini ifade eden Gelecek Partisi Kurucular kurulu üyesi Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Sevda Yılmaz; “Halkımızın, esnafımızın görüşlerini önemsiyoruz. Sakarya’mızı hep birlikte el ele daha güzel yarınlara taşıyacağız” dedi.


Adapazarı ilçe ziyaretinde Bosna caddesi ve katlı pazar esnaflarını tek tek ziyaret eden Yılmaz, Gelecek Partisi Genel Başkanı Prf.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun selamlarını ileterek esnafın ve vatandaşların yeni yılını kutladı. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Yılmaz, yeni başlangıçlar gelecek güzel günler için çalışmaya devam ediyoruz.Kurucular kurulu üyesi Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Sevda Yılmaz’a eşlik eden il Başkanı Fatih Sevindik; “Bugün ilçemizin ekonomisine katkıda bulunan esnaflarmızla bir araya geldik. Bosna caddesi ve katlı pazar esnaflarımızla bir araya gelerek sohbet ettik ve dertleştik. Yapılan ziyaretlerin amacı esnafla ve halkla istişare etmek, sorunları yerinde görmek, Gelecek Partisi ve Genel Başkanımız Prf.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun gelecek vizyonunu anlatmaktır. Partili, partisiz ayrım yapmadan ilçenin sorunlarını dinleyip gelecek iktidarında çözmek için esnafımıza ve halkımıza gidiyoruz. Sadece seçim öncesi değil seçimlerden sonra da halkımızla, esnafımızla iç içe olacağız. Her bir esnafımızın ve vatandaşımızın yeni yılını kutluyor kazançlarının bereketli olmasını diliyorum. ” dedi.


Bosna caddesi ve katlı Pazar esnaflarını ziyaret eden heyete eşlik eden Gelecek Partisi Adapazarı ilçe Başkanı Faruk Albay; “Evine helal lokma getirmek için mücadele eden tüm esnaflarımızın yanındayız. Esnaf kardeşlerimizin kapılarını çalıyor, çaylarını içiyor, varsa talep ve sorunlarını dinliyoruz. Vatandaşımızın görüşlerini önemsiyor, gelecek iktidarında ilçemiz için projelerimizi bu doğrultuda planlıyoruz. Hep söylediğimiz gibi; hep birlikte daha güzel yarınlara” ifadelerini kullandı.


Güne esnaf ziyaretleri ile başlayan Gelecek Partisi heyeti ziyaretler sonrası Kurucular kurulu üyesi Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Sevda Yılmaz’ın başkanlığında ilçe Başkanları ve Başkanlık kurulu ile saha çalışmaları durum değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Yılmaz, “Ziyaretlerde Gelecek Partisi ve Prf.Dr. Ahmet Davutoğlu’na halkımızın, esnafımızın teveccühü ve ilgisi bizleri mutlu etti. İl Başkanımız Fatih bey, yönetimine ve ilçe Başkanlarımıza, yönetimlerine, her bir teşkilat mensubumuza ve gönüllülerimize Gelecek Partisi ve Genel Başkanım Prf.Dr. Ahmet Davutoğlu adına teşekkür ederim” dedi.