İlçe Başkanlığımız


FARUK ALBAY

FARUK ALBAY

Kadromuz

Kadroyu Görmek İçin Tıklayın.

FARUK ALBAY

İLÇE BAŞKANI

EKONOMİST

Kadroyu Görmek İçin Tıklayın.

FARUK ALBAY

İLÇE BAŞKANI

İŞ İNSANI

VAHİT CAN

TEŞKİLAT BAŞKANI

İŞ İNSANI

ŞEREF BOZ

İLETİŞİM BAŞKANI

İŞ İNSANI

Kadromuzun çalışmalarını görmek için aşağı doğru inebilirsiniz.

Çalışmalarımız

Foto Galeri

Türk Kızılay Adapazarı Şubesi Genel Kuruluna iştirak ettik. Nazik Davetleri için Şube Başkanı Nur Gülşan hanımefendiye şahsım ve Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatımız adına çok teşekkür ediyoruz.

Saadet Partisi, Demokrat Parti, Gelecek Partisi , Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanları biraraya gelerek hepimizin ortak Sevdası olan Adapazarı İlçemiz hakkında karşılıklı istişarelerde bulunduk.

Regaip kandili dolayısıyla İlçe Teşkilatımız adına ziyaretçilerimize kandil simidi ikram ettik . Kıymetli hemşehrilerimizin kandilini kutluyoruz. Mevlam dualarınızı kabul etsin inşallah.

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Kongresine katıldık.

Adapazarı Muhtarlar Derneği Genel Kuruluna iştirak ettik.

Korucuk Mahallesi Muhtarımız Cevdet Koçak beyi ziyaret ettik.

Korucuk Mahallesi Muhtarımız Cevdet Koçak beyi ziyaret ettik.

Adapazarı İlçemizin tek bayan Muhtarı olan İstiklal Mahallesi Muhtarımız Değerli Kardeşim Nazan Elçin hanımı ziyaret ettik. Semtimiz hakkında istişarelerde bulunduk. Gelecek Partisi Adapazarı Teşkilatımız adına kendilerine çok teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

Muhtarlık ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Bugün de Adapazarı İlçemiz Yağcılar Mahallesi Muhtarımız İbrahim Öner Beyi ziyaret ettik .Mahalle sakinlerinin talep ve beklentilerini istişare ettik. Kendilerine yakın ilgileri ve hoşsohbetleri için şahsım ve Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatımız adına çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Adapazarı İlçemiz Yenigün Mahallesi Muhtarımız değerli kardeşim Nevzat Berber Beyi ziyaret ettik .Mahalle sakinlerinin talep ve beklentilerini istişare ettik. Kendilerine yakın ilgileri ve hoşsohbetleri için şahsım ve Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Teşkilatımız adına çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Adapazarı İlçemiz Tığcılar Mahallesi Muhtarımız Ahmet Onsekizoğlu beyi ziyaret ederek karşılıklı istişarelerde bulunduk. Kendilerine hoşsohbeti ve misafirperliği için şahsım ve Gelecek Partisi Adapazarı İlçe teşkilatımız adına çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.

Gelecek Partisi Adapazarı İlçe Başkan Yardımcımız Neriman Seçkin ve Kadın Kolları Başkanımız Sevim Çobanoğlu hanım ile birlikte Öğretmenler gününde Hepimizin üzerinde büyük emeği olan ve binlerce öğrenci yetiştiren kıymetli emekli öğretmenlerimizi ziyaret etmekten büyük onur ve gurur duyuyoruz. Hakkınız ödenmez. Sizler her şeyin en iyisine layıksınız.

Video Galeri

Etkinliklerimiz

İlçemiz Hakkında

İlçemizin öne çıkanlarını aşağıda görebilirsiniz.