Başkan Fatih Sevindik’den “30 Ağustos Zafer Bayramı” Mesajı

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Sevindik, “30 Ağustos Zaferi; milli birlik ve beraberlik şuuru içinde 100 yıl önce ülkemizin bölünmez bütünlüğünün ispatlanmış halidir” dedi.

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik, yayımladığı mesajında 30 Ağustos Zaferi’ni “Aziz milletimizin bağımsızlığından asla kopamayacağının ve taviz veremeyeceğinin en güzel örneğidir” diye niteleyerek, şunları kaydetti:

“30 Ağustos Zaferi, vatan sevgimizi dolu dolu gösterdiğimiz, tarihi şanlı zaferlerle dolu olan, milletimizin verdiği, en kıymetli mücadeledir. 30 Ağustos Zaferi, millet ile ordunun bir bütün olarak tarih yazdığı en değerli zaferdir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerini attığımız, 30 Ağustos Zaferi’ni coşkuyla, onur ve gururla kutluyoruz. Türk milletinin ve Türk askerlerinin mücadelesinin tarih yazdığı 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda aynı idrak, aynı heyecanı yaşamaktayız. Türk milleti mücadelen korkmaz. Mücadeleyle yaşar, dirilir.”

“BÜYÜK ZAFERİN 100. YILDÖNÜMÜNDEYİZ”

Başkan Sevindik mesajında, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda aziz şehitleri ve gazileri bir kez daha minnetle andıklarını dile getirerek, “Büyük zaferin 100. yıldönümündeyiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm kahramanlarımızı, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, minnet ve rahmetle bir kez daha anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızı kutluyorum” ifadelerine yer verdi.