Saadet Partisi Kayseri İl Başkanlığı Ziyareti

İl Başkanımız Sn Zülküf ARSLAN ve İl Teşkilatımız, Saadet Partisi İl Kongresinde yeniden İl Başkanlığına seçilen Av. Baki COŞKUN Bey'i makamında ziyaret eden İl Başkanımız Sn. ARSLAN, Sn COŞKUN ve yönetimini tebrik ederek yeni görevlerinde başarılar diledi. 

Şehrimizin sorunlarının ve bu sorunların çözümü adına birlikte atılacak adımların görüşüldüğü ziyarette, Partimizin açıkladığı Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemin gerekliliği ile şehrimizde ve ülkemizde yaşanan haksızlık ve yolsuzluklar dile getirildi.

Saadet Partisi İl Başkanı Sn COŞKUN iktidar ve ortaklarının bir korku iklimi oluşturmaya çalıştığını ancak muhalefet partileri olarak hiçbir tehdit ve baskıya boyun eğmeyeceklerini belirtti. Misafirperverlikleri için Sn COŞKUN ve İl Yönetimine teşekkür eden İl Başkanımız ARSLAN da, öncelikli olarak bir güven probleminin yaşandığı Türkiye'de çözülemeyecek sorunun olmadığını, sorunları çözemeyen bir koalisyon iktidarının olduğunu, ancak birlikte şehrimiz ve ülkemiz adına güzel işlere imza atacaklarını belirtti.