PATİLİ DOSTLARIMIZI UNUTMADIK

Gelecek Partisi Sakarya Patili Dostlarını Unutmadı..

"Pandemi döneminde sokak hayvanları restoranların kapalı ve kısıtlamaların olmasından dolayı yemek bulmakta zorlanıyor. Korona virüs vatandaşları olduğu gibi hayvanları da etkilemiş durumda. Yiyecek ve içecek sektörünün kısıtlanmasıyla beraber hayvanlar yemek konusunda sıkıntı çekerken Gelecek Partisi Sakarya İl Yönetim Kurulu Üyesi Murat Haliloğlu’nun sokak hayvanları için başlattığı kampanyayı İl yönetimi ve ilçe yönetimi destekledi. Gelecek Partisi Yönetim Kurulu Üyesi Murat Haliloğlu’nun yanısıra Gelecek Partisi İl Sosyal Politikalar Başkanı Sevilay Gönen, Adapazarı İlçe Başkan Yardımcısı ve İlçe Sekereteri Neriman Seçkin ,Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mevlütcan Seçkin’in de katıldığı projede çok sayıda sokak hayvanlarına mama dağıttılar.

Yönetim Kurulu Üyesi Murat Haliloğlu’,  “Sakarya’da hayvan dostları olarak elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızdan ve hayvan sevenlerden bu süre içerisinde kapılarının önüne birer kap yemek artığı ve bir kap su koyabilecekleri konusunda yardım etmelerini rica etti. Patili dostlarımızla aynı çevreyi paylaştığımızı unutmadan yaşam alanlarımızda onlara da yer vermeliyiz.

Son olarak;”Gelecek Partisi Sakarya Teşkilatı olarak bütün Sakarya halkını sokak hayvanlarına sahip çıkmaya davet ediyoruz.” dedi.