Sakarya Il Başkanlığı Gençlik Kolu Baskani

Gelecek Sakarya’da Gençlik Kolları Başkanı belli oldu Gelecek Partisi Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanlığına Metin Nişancık getirildi


Gelecek Partisi Sakarya teşkilatlanma çalışmalarını sürdürürken, İl Gençlik Kolları Başkanı da belli oldu. Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik, İl Gençlik Başkanı olarak Metin Nişancık’ın atandığını belirtti.Gençlik Kolları Başkanı Metin Nişancık’ın mazbatasını Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Gözel’den teslim aldı.


Fatih Sevindik, yaptığı açıklamada, tüm Türkiye’de olduğu gibi Sakarya’da da teşkilatlanma çalışmalarına hız verdiklerini, son olarak da İl Gençlik Kolları Başkanı’nı atadıklarını belirtti. Başkan Sevindik “Metin Nişancık kardeşimizi tebrik ediyor, üstlendiği görevinde başarılar diliyorum. Partimizi en güzel şekilde temsil edeceğine inanıyorum .” dedi.


Gelecek Partisi Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan Metin Nişancık’ta aldığı görevle ilgili şunları söyledi;”tarafıma tevdi edilen bu göreve beni layık gören herkese teşekkür ediyorum.Gelecek’te Temiz siyaset ve Parlamenter sistemi sonuna kadar savunarak İl Başkanımızın önderliğinde bana verilen görevi layıkıyla yerine getireceğime ve partimize gençlik için ivme kazandıracağımı belirmek isterim.Z kuşağı olarak nitelendirilen ve büyük çoğunlukta olan genç seçmen kitlesinin sorunlarının köküne inerek partimiz adına çözüme ulaştırmak için elimden geleni yapacağım.Genel Başkanımız Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun yaktığı meşaleyi genç neferler olarak ilelebet taşıyacağız.Gelecek Gençlerin,Gelecek Sakaryanın” dedi.


Metin Nişancık Kimdir?


1991 Yılı Sakarya doğumlu ve bekar olan Metin Nişancık ,3 senedir Tüm Güvenlik İş Sendikası İl başkanlığı’nın yanı sıra 8 senedir gazetecilik yapmaktadır.Ayrıca kendine ait yerel haber sitesi bulunmaktadır.