16. İL BAŞKANLARI TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
10.11.2021

16. İL BAŞKANLARI TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU’nun başkanlığında 16. İl Başkanları toplantımız dijital ortam üzerinden gerçekleştirildi.

Toplantı, Teşkilat Başkanımız Sayın Dr. Selim TEMURCİ’nin açılış konuşması ile başladı. Teşkilat Başkanımız Türkiye genelindeki tüm il başkanlarımızın performans değerlendirmesini yaparak olası bir erken seçimi de dikkate alarak il başkanlarımıza saha çalışmalarında dikkat edilmesi gereken konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 

Türkiye’de bir ilk olan Partimizin BİLGE SİSTEMİ ile tüm çalışmaların depolandığı ve takibinin yapıldığının altını çizen Teşkilat Başkanımız; Genel Başkanımız ile tüm illerin bölge ve il koordinatörlerinin de hazır bulunduğu il başkanları ile birebir değerlendirme toplantılarının başlayacağını ve bu toplantılarda illerin çalışmaları hakkında detaylı bilgilendirmelerin yapılacağını, illerin ilçeler ile koordinasyonu ve performanslarının masaya yatırılacağına dair genel bir bilgilendirmede bulundu.

Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU bir ay içerisinde ziyaret edilen il ve ilçelere ilişkin yapılan gezilerde halkın teveccühü ve ilgisine yönelik il başkanlarına saha gözlemlerini detaylı bir şekilde aktardı. Ülkenin her an bir seçim atmosferine girebileceğini ve teşkilatların buna hazırlıklı olması gerektiğini genel merkez teşkilat başkanlığı, bölge-il koordinatörlerinin bu süreci takip ettiklerini birlikte ekip halinde çalışmamız gerektiğini vurguladı. Tüm il başkanları ve ilçe başkanlarının BİLGE SİSTEMİ’ni aktif kullanmalarının teşkilatın hızını artırdığını, ilerleyen sürecin partimizin lehine olduğunu ve iktidara adım adım yürüdüğümüzü dile getirdi.

Toplantı devamında söz alan il başkanları illerine ve genel politikalara ilişkin düşüncelerini dile getirdiler. 12 Aralık 2021 tarihinde İstanbul’da kuruluşumuzun ikinci yılında görkemli bir organizasyon ile İstanbul il başkanlığının daveti ile bir araya gelinmesine karar verilerek toplantı sonlandırıldı. 

GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI