Başkan ve Yardımcıları

Kadroyu Görmek İçin Tıklayın.

Selim Temurci

Genel Başkan Yardımcısı

Kadroyu Görmek İçin Tıklayın.

Ahmet Akçay

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Batı Marmara & İzmir)

Alper Kürşad Giray

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bayram Ali Akyüz

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Can Cankesen

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Batı Anadolu)

Cesim Gökçe

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Kuzeydoğu Anadolu)

Cuma İçten

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Doğu Marmara)

Diyaettin Uçar

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Güneydoğu Anadolu)

Ferhat Esener

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Batı Akdeniz)

Fevzi Donat

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Batı Karadeniz 1)

Halime Polat

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Hasan Hüseyin Bozok

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Orta Anadolu)

Mehmet Kuğu

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Doğu Karadeniz)

Muharrem Ödemiş

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (İstanbul)

Mustafa Zafer

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Namık Ergün

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Ortadoğu Anadolu)

Ömer Ünal

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Ankara & Ege)

Rumi Bekiroğlu

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Batı Karadeniz 2)

Veysi Akay

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Doğu Akdeniz)

Kadroyu Görmek İçin Tıklayın.

Abdurrahman Dimez

İl Koordinatörü (Malatya)

Abdülkadir Baykay

İl Koordinatörü (Kırklareli)

Ahmet Akçay

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Batı Marmara & İzmir)

Komisyon Üyesi

Ahmet Altunsoy

İl Koordinatörü (Bolu & Düzce)

Alaattin Süer

İl Koordinatörü (Kırıkkale)

Ali İhsan Dilmen

İl Koordinatörü (Manisa & Muğla)

Ali Kiriş

İl Koordinatörü (Karaman)

Alper Kürşad Giray

Teşkilat Başkan Yardımcısı

İl Koordinatörü (Karabük & Bartın)

Komisyon Üyesi

Arif Gedemenli

İl Koordinatörü (Gaziantep & Kilis)

Avni Erdemir

İl Koordinatörü (Amasya & Çorum)

Ayşe Berrin Sevimli

Teşkilat Komisyon Üyesi

Ayşe Övündür

İl Koordinatörü (Çanakkale)

Bayram Ali Akyüz

Teşkilat Başkan Yardımcısı

İl Koordinatörü (Trabzon & Bayburt & Erzurum)

Komisyon Üyesi

Can Cankesen

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Batı Anadolu)

İl Koordinatörü (Konya)

Cesim Gökçe

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Kuzeydoğu Anadolu)

İl Koordinatörü (Ağrı & Ardahan)

Cuma İçten

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Doğu Marmara)

İl Koordinatörü (Bursa)

Diyaettin Uçar

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Güneydoğu Anadolu)

İl Koordinatörü (Mardin & Şırnak & Siirt)

Dursun Kılıç

Teşkilat Komisyon Üyesi

Faruk Pala

İl Koordinatörü (Aksaray & Niğde Kırşehir)

Ferhat Esener

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Batı Akdeniz)

İl Koordinatörü (Antalya & Isparta)

Fevzi Donat

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Batı Karadeniz 1)

İl Koordinatörü (Zonguldak)

Gizem Satıoğlu Öcmenler

İl Koordinatörü (Denizli)

Gökhan Külcü

İl Koordinatörü (Sinop)

Hacı Mehmet Karataş

İl Koordinatörü (Diyarbakır & Şanlıurfa)

Halime Polat

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Komisyon Üyesi

Hasan Hüseyin Bozok

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Orta Anadolu)

İl Koordinatörü (Kayseri & Sivas & Tokat & Yozgat)

Hasan Seymen

İl Koordinatörü (Bilecik & Eskişehir)

Hasan Taşkın

Teşkilat Komisyon Üyesi

Hüseyin Tuluk

İl Koordinatörü (Adana & Mersin)

Mahmut Tayfan

İl Koordinatörü (Hakkari)

Mehmet Abdulkadir Ümran Can

Teşkilat Komisyon Üyesi

Mehmet Çakmaker

İl Koordinatörü (Yalova)

Mehmet Koç

İl Koordinatörü (Adıyaman)

Mehmet Kuğu

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Doğu Karadeniz)

İl Koordinatörü (Ordu & Giresun & Gümüşhane)

Mehmet Okçu

İl Koordinatörü (Batman)

Muammer Kibar

İl Koordinatörü (Artvin & Rize)

Muharrem Ödemiş

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (İstanbul)

İl Koordinatörü (İstanbul)

Mustafa Asım Karahangil

İl Koordinatörü (Afyonkarahisar)

Mustafa Keskin

İl Koordinatörü (Uşak)

Mustafa Zafer

Teşkilat Başkan Yardımcısı

İl Koordinatörü (Kocaeli)

Komisyon Üyesi

Nadir Öngören

İl Koordinatörü (Burdur)

Namık Ergün

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Ortadoğu Anadolu)

İl Koordinatörü (Van & Bingöl)

Oğuz Şalvız

İl Koordinatörü (Aydın)

Oğuzhan Açıkalın

İl Koordinatörü (Sakarya)

Teşkilat Komisyon Üyesi

Orhan Gökdemir

İl Koordinatörü (Iğdır & Kars)

Orhan Sucu

İl Koordinatörü (Nevşehir)

Ömer Ünal

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Ankara & Ege)

İl Koordinatörü (Ankara)

Raşit Başkan

İl Koordinatörü (Elazığ & Tunceli)

Recep Varol

Teşkilat Komisyon Üyesi

Rumi Bekiroğlu

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Batı Karadeniz 2)

İl Koordinatörü (Samsun & Çankırı & Kastamonu)

Serkan Besen

İl Koordinatörü (Muş & Bitlis)

Sevda Yılmaz

İl Koordinatörü (Tekirdağ)

Talha Erol Durmaz

İl Koordinatörü (Erzincan)

Veysi Akay

Teşkilat Başkan Yardımcısı

Bölge Koordinatörü (Doğu Akdeniz)

İl Koordinatörü (Hatay & Osmaniye)

Yavuz Değirmenci

Teşkilat Komisyon Üyesi

Yeşim Karadağ

İl Koordinatörü (Balıkesir & Edirne)

Yücel Yıldız

İl Koordinatörü (Kütahya)

Zeynep İşcen Çeviker

İl Koordinatörü (Kahramanmaraş)

Foto Galeri

BÖLGE İL BAŞKANLARI VE İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTILARIMIZDAN KARELER - 44

BÖLGE İL BAŞKANLARI VE İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTILARIMIZDAN KARELER - 43

BÖLGE İL BAŞKANLARI VE İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTILARIMIZDAN KARELER - 42

BÖLGE İL BAŞKANLARI VE İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTILARIMIZDAN KARELER - 41

BÖLGE İL BAŞKANLARI VE İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTILARIMIZDAN KARELER - 40

BÖLGE İL BAŞKANLARI VE İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTILARIMIZDAN KARELER - 39



Etkinliklerimiz

İletişim