KONGRELERİMİZ KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR, İL DANIŞMA KURULLARIMIZI BAŞLATIYORUZ
09.02.2021

KONGRELERİMİZ KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR, İL DANIŞMA KURULLARIMIZI BAŞLATIYORUZ

Teşkilat Başkanımız Sayın Dr. Selim Temurci başkanlığında kongresini henüz gerçekleştirmediğimiz illerimizle birebir görüşmeler gerçekleştirildi. Teşkilat Operasyon ve Performans sorumlusu başkan yardımcılarımızın da iştirak ettikleri toplantılarda önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek İl Kongreleri takvimimiz belirlenmiştir.

Her bir İl Kongremizi gerçekleştirirken en önemli hedefimiz ilgili İllerde tüm ilçe başkanlarımızın belirlenmiş olmasıyla birlikte, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları İl Yönetimlerimizin de oluşturulması olarak kararlaştırılmıştır.

Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun iştirak edeceği İl Kongrelerimizin hazırlık çalışmalarını büyük bir motivasyon ve özveriyle gerçekleştirecek İl Başkanlarımıza ve yönetimlerine şimdiden teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

Zaman buldukça Genel Başkanımızın bazı ilçe kongreleri ile İl Danışma Kurulu toplantılarına katılımı da ayrıca planlanmıştır. Kahramanmaraş’ın kurtuluşu vesilesiyle ilk Danışma Kurulumuz, Maraş’ımızda 15 Şubat Pazartesi günü gerçekleştirilecektir.

Teşkilat Başkanlığımızın en kısa zamanda tüm İl ve ilçe kongrelerinin bitirilmesine yönelik çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI