YURTDIŞINDA YAŞAYAN AZİZ VATANDAŞLARIMIZ, SEVGİLİ KARDEŞLERİMİZ
30.12.2020

YURTDIŞINDA YAŞAYAN AZİZ VATANDAŞLARIMIZ, SEVGİLİ KARDEŞLERİMİZ

ANAVATANLA YAŞADIĞINIZ ÜLKELER ARASINDA BÜTÜN ALANLARDA İLİŞKİLERİN VE İŞ BİRLİĞİNİN GELİŞTİRİLMESİNE KATKIDA BULUNMAK, DOSTLUK VE GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURMAK, ONYILLARIN BİRİKİMİ SORUNLARA BİRLİKTE ÇÖZÜMLER ARAMAK, PROJELER ÜRETMEK, HER İKİ TARAFIN YETKİLİ MAKAMLARINA SESLERİNİZİ DAHA ETKİN ŞEKİLDE DUYURABİLMENİN YOLLARINI ARAŞTIRMAK İÇİN GÖNÜLLÜ OLABİLİRSİNİZ.

BULUNDUĞUNUZ ÜLKELERDE GELECEK PARTİ'MİZİN HER KADEMESİNDE GÖREVLER ÜSTLENEBİLİRSİNİZ.

DÜNYANIN HANGİ ÜLKESİNDE YAŞIYOR OLURSANIZ OLUN HER KESİMDEN, HER İNANÇTAN, HER KİMLİKTEN SEVGİLİ İNSANLARIMIZLA BİRLİKTE DAHA GÜZEL BİR GELECEĞE HEP BİRLİKTE YÜRÜMEK İSTİYORUZ.

GELECEK HEPİMİZİN ORTAK GELECEĞİDİR.

BU GELECEĞİ HEP BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ.

BU GELECEĞE DOĞRU BİZLERLE BİRLİKTE OLMAYI ARZU EDEN DOSTLARIMIZI BEKLİYORUZ

HEPİNİZE SELAMLAR, SEVGİLER, EN SAMİMİ DİLEKLER.

GELECEK PARTİSİ DIŞ İLİŞKİLER BAŞKANLIĞI


Not: Görüş, öneri veya sorularınızı [email protected] adresimize beklemekteyiz. 23 Aralık 2020 günü yürürlüğe giren Gelecek Partisi Yurtdışı Temsilciliklerinin Kuruluş, Tanım, Görev ve Faaliyetlerine dair Yönetmelik Partimiz web sitesinin Dış İlişkiler Başkanlığı bölümünde mevcuttur. İncelemenizi tavsiye ederiz!

https://gelecekpartisi.org.tr/uploads/dosyalar/gelecek-partisi-yurtdisi-temsilciliklerinin-kurulus-tanim-gorev-ve-faaliyetlerine-dair-yonetmelik-1608750241-tr.pdf