15 Eylül - 15 Ekim Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı Faaliyet Raporu

- 16 Eylül, Selçuk Özdağ ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcıları, devletten alacaklarını tahsil edemeyen Tıbbi Cihaz Tedarikçileri’nin protestosuna katılarak hükümete seslendi. Özdağ, burada yaptığı açıklamada, “Ay’a adım adım gideceğinize Kanal İstanbul yapacağınıza bu insanların alacaklarını ödeyin” dedi.

- 18 Eylül, Selçuk Özdağ, Genel Başkan Sn. Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile gerçekleşen Denizli İl Kongresine katılım sağladı.

- 19 Eylül, Özdağ, Genel Başkan Sn. Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile gerçekleşen Muğla İl Kongresine katılım sağladı, ilde gerçekleşen ziyaret ve etkinlik programlarına iştirak etti.

- 22 Eylül, Selçuk Özdağ, Genel Başkan Sn. Davutoğlu ile Doğu Türkistan’ın önemli ismi merhum İsa Yüsüf Alptekin’in oğlu Erkin Alptekin’i yatmış olduğu hastanede ziyaret etti.

- 23 Eylül, Selçuk Özdağ, Manisa İl Başkanlığında gerçekleşen İl Başkanlığı devir teslim törenine katılım sağladı. Tören sonrası yapılan basın toplantısında Özdağ, “Bu ülkeyi tek adamla yönetemezsiniz” dedi.

- 24 Eylül, Selçuk Özdağ, Manisa İl Başkanı ve Sivil Toplum Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Hakverdi Altuğ ile Manisa’da bir dizi temas ve ziyaretlerde bulundu.

- 25 Eylül, Selçuk Özdağ, enpolitik.com için “ABD Kompleksi” başlıklı bir köşe yazısı kaleme aldı.

- 25 Eylül, Selçuk Özdağ, Halk Tv’de, Fatih Ertürk'ün hazırladığı "Türkiye Nereye" programına konuğu olup gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

- 26 Eylül, Özdağ, Kırşehir 1. Olağan İl Kongresine katılım sağladı. Özdağ, kongre öncesi Kırşehir Belediye Başkanını Genel Başkan Sn. Ahmet Davutoğlu ve parti yetkilileri ile makamında ziyaret etti.

- 1 Ekim, Selçuk Özdağ ve Sivil Toplum Halkla İlişkiler Yardımcıları, Çin zulmüne karşı Ankara Ulus meydanında düzenlenen protestoya katıldı. Özdağ, burada yaptığı konuşmada ‘Çin aç kapılarını!” diye seslendi.

- 1 Ekim, TBMM’nin yeni yasama yılı açılışı münasebetiyle BBNTURK televizyonuna demeç veren Selçuk Özdağ, “Yaşasın tam demokrasi için güçlendirilmiş parlamenter sistem…” dedi.

- 1 Ekim, Selçuk Özdağ, Sibel Dündar Hanım’ın resim sergisine katılım sağladı.

- 2 Ekim, Selçuk Özdağ, Parti Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Seymen ve Sivil Toplum Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Erman ile Nevşehir İl Kongresine katılım sağladı.

- 2 Ekim, Halk TV’de Fatih Ertürk'ün hazırladığı "Türkiye Nereye" programına konuk olan Özdağ, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

- 2 Ekim, CT Haber’de "Canlı Gündem" programına katılan Selçuk Özdağ, gündeme ilişkin açıklamalar yaptı.

- 5 Ekim, Selçuk Özdağ, TV5’te Mustafa Yılmaz’ın hazırladığı ‘Kulis Ankara’ programına CHP İstanbul milletvekili Mehmet Bekaroğlu ve Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mesut Doğan ile birlikte konuk olarak gündemi değerlendirdi.

- 6 Ekim, Selçuk Özdağ, enpolitik.com için “Bir Gün Herkes Terör Suçlamasını Tadacaktır” başlıklı köşe yazısı yayınladı.

- 7 Ekim, Özdağ, BBN Türk'te Pervin Karakullukçu'nun hazırladığı "Son Durum" programına konuk olarak gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

- 7 Ekim, Selçuk Özdağ’ın ekonomiye dair attığı tweetler medyanotu.com’da yer aldı. Özdağ, “Dolara parmak sallıyorlar olmuyor, enflasyona yalvarıyorlar geri gelmiyor” dedi.

- 7 Ekim, Selçuk Özdağ, Elips Medya Yayın Grubu’nu ziyaret etti.

- 8 Ekim, Selçuk Özdağ ve beraberindeki heyet, Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Kayseri programına eşlik etti.

- 8 Ekim, Özdağ ve beraberindeki heyet, Kayseri Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Heyet ayrıca Kayseri’de yayın yapan Tv1 ve Gazete Kayseri yayın ailesini ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi.

- 10 Ekim, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı ile Kültür Sanat Politikaları Başkanlığının organize ettiği “Ata Topraklarına Hasret Giden Bir Sürgün” başlıklı ünlü Kırgız romancı Cengiz Dağcı’yı anma programı İstanbul’da gerçekleştirildi. Programa Genel Başkan Sn. Davutoğlu ve çok sayıda basın mensubu katılım sağladı.

- 11 Ekim, Selçuk Özdağ, Tele1 Tv’nin Gün Ortası programına konuk olarak gündemi değerlendirdi.

- 13 Ekim, Selçuk Özdağ, Halk Radyo'da "Hukuki Gündem" programına konuk olup gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

- 13 Ekim, Türkiyenin her bir şehrinden Gelecek Partisi Genel Merkez’ine gelen madde bağımlısı gençlerin anneleri ile görüşen Selçuk Özdağ annelerin dramını dileyip dertlerine ortak oldu. Özdağ, çalışma arkadaşlarından, madde bağımlılığına ilişkin farkındalık adına rapor ve çalıştay hazırlamasını istedi.

- 13 Ekim, Selçuk Özdağ, hayatını kaybeden Düzce İl Başkanı Vildan Yıldız Hanım’ın eşi Selahattin Yıldız Bey’in Kayseri’de kılanacak cenaze namazına katılmak üzere Kayseri’de bulundu.

- 13 Ekim, Selçuk Özdağ, Tele1 Tv’de Evren Özalkuş’un sunduğu ‘Türkiye’nin Geleceği’ programına konuk olarak TÜGVA’da yaşananları değerlendirdi.

- 13 Ekim, Özdağ, Sedef Kabaş Tv youtube kanalına konuk olarak TÜGVA gündemini değerlendirdi.

- 14 Ekim, Selçuk Özdağ, gazeteci Orhan Uğuroğlu’nun Flash Tv’deki programına konuk olarak gündemi değerlendirdi.

- 14 Ekim, Selçuk Özdağ, KRT TV’de Elif Şentürk’ün hazırlayıp sunduğu “Ankara Saati” programına katılarak gündemi değerlendirdi.

- 14 Ekim, Selçuk Özdağ, sendikalara getirilen yüzde 1’lik kotaya dair yapılacak eylem öncesi Twitter’da Ahmet Yıldız’ın moderatörlüğünü yaptığı canlı yayının konuğu olarak mücadele veren sendikaların haklı mücadelelerinde yanlarında olduklarını vurguladı.

- 15 Ekim, Başkent Postası’nın düzenlediği 3. Merhamet ve Emek Ödülleri Törenine Selçuk Özdağ ve yardımcıları katılım sağladı.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcıları ve Danışmanların Haftalık Faaliyetleri;

Fatma Maraş:

- 24 Eylül, Uygur Türklerine ve Müslüman Kimliğine Yönelik Zulüm: Türkiye’den Kanıtların Değerlendirilmesi Toplantısına iştirak etti.

-1 Ekim, Ulus Meydanında “Esaretin Başlangıcı” sloganı ile Doğu Türkistanlılar tarafından gerçekleştirilen basın açıklamasına katılım sağladı.

-10 Ekim, Cengiz Dağcı’yı anma etkinliği organizasyonunda görev alarak katılım sağladı.

Mehmet Erman:

- 16 Eylül, Devletten alacaklarını tahsil edemeyen Tıbbi Cihaz Tedarikçileri’nin protestosuna katılım sağladı.

- 24 Eylül, Uygur Türklerine ve Müslüman Kimliğine Yönelik Zulüm: Türkiye’den Kanıtların Değerlendirilmesi Toplantısına katılım sağladı.

- 1 Ekim, Çin zulmüne karşı Ankara Ulus meydanında düzenlenen protestoya katıldı.

- Nevşehir İl Kongresine katılım sağladı.

- 8 Ekim, Selçuk Özdağ ve Genel Başkan Sn. Davutoğlu’nun Kayseri programlarına eşlik etti.

- Türkiyenin her bir şehrinden Gelecek Partisi Genel Merkez’ine gelen madde bağımlısı gençlerin anneleri ile görüşen Selçuk Özdağ’ın toplantısında hazır bulundu.

- 15 Ekim, Başkent Postası’nın düzenlediği 3. Merhamet ve Emek Ödülleri Törenine katılım sağladı.

Levent Aslan:

-24 Eylül, Uygur Türklerine ve Müslüman Kimliğine Yönelik Zulüm: Türkiye’den Kanıtların Değerlendirilmesi Toplantısına iştirak etti.

Hakverdi Altuğ:

- 18 Eylül, Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ ve Genel Başkan Sn. Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile gerçekleşen Denizli İl Kongresine katılım sağladı.

-19 Eylül, Genel Başkan Sn. Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile gerçekleşen Muğla İl Kongresine katılım sağladı, ilde gerçekleşen ziyaret ve etkinlik programlarına iştirak etti.

-24 Eylül, Selçuk Özdağ, Manisa İl Başkanı ve Sivil Toplum Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Hakverdi Altuğ ile Manisa’da bir dizi temas ve ziyaretlerde bulundu.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı