Genel Merkezimizde Genişletilmiş İl Kadın Kolları Başkanları toplantımızı gerçekleştirdik.

Kadın Politikaları Başkanlığı olarak, Genel Merkezimizde Genişletilmiş İl Kadın Kolları Başkanları toplantımızı gerçekleştirdik.       

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Habibe Çiftçioğlu’nun siyasi gündeme dair bilgilendirmesi ile başlayan ilk oturumumuz, Av. Gülfem Betül Ekinci’nin ‘’Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele’’ sunumu ile devam etti.

Genel Başkan Yardımcımız ve Teşkilat Başkanımız Sayın Selim Temurci Bey 'in de iştirak ettiği toplantımızda, Teşkilatlanma ve saha çalışmalarıyla ilgili önemli bilgilendirmelerde bulunuldu.

Toplantımızın üçüncü oturumunda ise KA-DER (Kadın Adayları Destekleme Derneği) Genel Başkanı Sayın Nuray Karaoğlu hanımefendi toplantımıza çevrimiçi bağlanarak; dünyada ve ülkemizde siyasi alanda kadınların temsiliyeti hakkındaki sunumlarını gerçekleştirdiler.

İl-İlçe Kadın Kolları Başkanlarımızın yoğun katılımları ile başlayan toplantımızda, Adıyaman, Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanlarımızın, Ankara Mamak, Kütahya Emet, Bursa Nilüfer, Osmangazi, Gemlik, Konya Meram ilçe kadın kolları Başkanlarımızın atamaları ve yetki belgeleri de takdim edildi.

Genişletilmiş İl Kadın Kolları Başkanları toplantımız, Kadın Politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Habibe Çiftcioğlu'nun ve İl-İlçe Kadın Kolları Başkanlarımızın Dilek ve temennileri ile sona erdi.

Katılan tüm İl ve İlçe Kadın Kolları başkanlarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.