Mersin Temiz Siyaset Eğitim Toplantımız Gerçekleştirildi

Geçtiğimiz hafta açıkladığımız Siyasi Ahlak Reformu: Temiz Siyaset Belgesi vizyonumuz kapsamında Mersin teşkilatımıza yönelik olarak Temiz Siyaset Eğitim Toplantımız gerçekleştirildi.

Parti İçi Eğitim Başkan Yardımcılarımız Murat Özden ve Fatma Aydın Ataş'ın motivasyon ve selamlama konuşmalarının ardından, Ekonomi Politikaları Başkanımız Kerim Rota ile Hazine ve Maliye Politikaları Başkanımız Tuncay Dinç, "Ekonomide Gelecek Modeli"; Parti İçi Eğitim Başkanımız Ali Pulcu "Güçlendirilmiş Parlamenter Sisteme Geçiş Süreci"; Seçim ve Hukuk İşleri Başkan Yardımcımız Hüseyin Tuluk "Teşkilatların Sandık Temelli Çalışma Yöntemleri" hakkında Mersin teşkilatımızı bilgilendirdiler.

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış da Genel Başkan Yardımcıları Kerim Rota ve Mehmet Ali Pulcu ile Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Hüseyin Tuluk’a eğitim dolayısıyla teşekkür ederek sandığın önemine dikkat çekti. Karış, “Mersin’de partimizi hem en iyi şekilde temsil etmek hem de hakkımızı sonuna kadar korumak adına teşkilat olarak ellerinden gelen gayreti göstereceğiz” diye konuştu.