Sn. Habibe Çiftçioğlu'nun Mersin, Adana ve Osmaniye Programları

Gelecek Partisi Gene Başkan Yardımcısı ve Kadın Politikalarından Sorumlu Başkanımız Sayın Habibe ÇİFTÇİOĞLU 22.08.2022 tarihinde partimizi temsilen kıyı şehrimiz Mersin İlini ziyaretinde İl Teşkilatımız ile birlikte Mersin Ticaret Odasını ziyaret etmiş,  Ticaret Odasının yöneticileri ile Mersin İlimizin ekonomik durumu hakkında birlikte değerlendirmelerde bulunmuş, ilin ekonomisinin gelişmesi için iktidara geldiğimizde partimizin desteklerini esirgemeyeceğini partimizce Mersin İlimiz için gerekenin yapılacağını ifade etmiştir.  

        Başkanımız Mersin İl Teşkilatımız ile birlikte Türkiye Engelliler Derneği, Şehitler Malül Gaziler Derneği, Gazeteciler Cemiyeti Derneğini ziyaret ederek sorunları hakkında bilgi almıştır. 

         Başkanımız Sayın Habibe ÇİFTÇİOĞLU Mersin İl Başkanımız ve İlçe Başkanımız ile birlikte Yenişehir pazarını ziyaret ederek ekonomik kriz ile mücadele eden pazar esnaflarının sıkıntılarını dinlemiş ve önümüzde yapılacak olan ilk seçimde Gelecek Partisi olarak iktidara geleceğimizi Pazar esnaflarımızın ve diğer bütün esnaflarımızın da yanlarında olacağımızı belirtmiştir.   

          Başkanımız  Mersin İli Silifke Başkanlığımızı da ziyaret ederek Kadın Kolları Başkanlığına Sonay YÜKSEL hanımın atamasını gerçekleştirerek kendisine hayırlı olsun ve başarı temennisinde bulunmuştur.

Genel Başkan Yardımcımız, Genel Merkez Yöneticilerimiz Sayın Orhan SUCU, Sayın Hüseyin TULUK ve Sayın Arif GEDEMENLİ ile birlikte 25.08.2022 tarihinde partimizi temsilen Adana İlimize gitmişlerdir. Burada Adana İl Teşkilatımızı ziyaret ederek, Adana il Başkanımız ve yönetimi ile birlikte de Egemen Gazetesi sahibi Hakan DENİZLİ’ yi Gazette Gazete sahibi Fatma İnci GÜL hanımı, Adana Sivil İnsiyatif Meclisi (ASİM) ve HH Derneğini de ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler alıp gündem ile ilgili değerlendirmelerde bulunmuşlardır. 

         Başkanımız Adana İl Teşkilatımız ve Genel Merkez Yöneticilerimizle birlikte Seyhan Baraj Gölü kıyısında bulunan vatandaşlarımıza Genel Başkanımızın selamlarını söyleyerek partimize ait broşür dağıtımı yapmış,sonrasında  

           Adana Koza TV’ de Mehlika BİLEN’ in GÜNDEM ÖZEL programının konuğu olan Başkanımız, Altılı Masanın önemi, partimizin kurulma gayesi, günlük sorunlarla ilgili ortak akıl, kadınlarımızın öldürülmesi, altılı masanın aday konusu, adayın nasıl olması gerektiği, esnafın, tüccarın, öğretmenlerin, öğrencilerin  ve velilerinin dertleri, ekonomik şartlardan dolayı vatandaşlarımızın bittiği,  vatandaşların sıkıntılarını alışveriş yapamamaları, KPS sorularının çalınması, ÖSYM başkanının değiştirilmesi, FETÖ, gençlerin emeklerinin heba edilmemesi, istihdam ve istikrar, ekonominin kötü giden durumu ve çöküşü, gençlerimizin durumu, gençlerimizin kazanılması, beklentileri, insanlarımızın kutuplaştırılması, liyakat konusunda da görüşlerini paylaşmıştır.

              Dolu dizgin geçen Adana ziyaretlerinin ardından Adana İl Başkanlığımızda Teşkilat mensuplarımız ile birlikte partimiz ile ilgili çalışmaları için Genel Başkanımızın da selamlarını söyleyerek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Başkanımız Habibe Çiftçioğlu partimizi temsilen Osmaniye İlimizi ziyaret etmiş, Osmaniye İl Teşkilatımız ile birlikte Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneğini ziyaret ederek şehit ve gazilerimizin değerli aileleriyle bir araya gelmiş, onların sorunlarını dinleyerek kaybettirilen haklarının geri verilmesi, istihdam ve konut edinme konusunda partimizin iktidarında gerekenlerin yapılacağını söylemiştir.  

        Osmaniye İlimizde Muhtarlar Derneğini ziyaret etmiş, demokraside söz sahibi olan muhtarların yaşadıkları sorunları ve partimizden taleplerini dinlemiş partimiz adına iktidarımızda sorunlarının üzerinde titizlikle durulacağını ve çözüme kavuşturulacağını belirtmiştir.

          Sonra Cevdetiye Belediye Başkanı Sayın Murat ÖZÇELİK’ i makamında ziyaret etmiş, Cevdetiye de bulunan esnaflarımıza ekonomik sorunları ve çözümlerimiz hakkında değerli bilgiler vermiş, esnaflarımıza bol kazançlar dilemiştir. 

           Osmaniye İli İl teşkilatımız ile birlikte Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali CİHANGİR ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etmiş, Rahime Hatun Kadın Tarımsal Kalkınma Kooperatifine üye olan azimli, çalışkan ve başarılı kadınlarımızın yetiştirmiş olduğu Gül Serasını ziyaret ederek kadınlarımızın ne kadar becerikli olduğunu gördüğünü belirtmiş ve işlerinde kolaylıklar ve başarılar dilemiştir. 

             Son olarak Osmaniye Radyo 80 canlı yayınına katılarak, Gelecek Partisinin çalışmaları, Osmaniye de bulunma nedenleri, ülke yönetimine dair yapılan çalışmalar, seçmenle buluşmalarda neler gördüğü ve saha çalışmalarının yansımaları hakkında bilgilendirmelerde bulunmuş ve milletin birliğini, adaletin sürekli sağlandığı güvenli yaşamasını, gelişip refah içinde kalkınmasını sağlayıcı en iyi çareleri Gelecek Partisinin üretebileceğini söylemiştir.

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Habibe Çiftcioğlu İstanbul Sarıyer İlçe  Başkanlığımızda 350 aile 500 öğrencimizin okula başlama sevincine ortak olmak için okul çantası ve kırtasiye malzemeleri hediye ederek kıymetli aileleri ile bir araya gelmiştir.

    Geleceğimizde milletimizin ve devletimizin şeref ve bağımsızlığının teminatı aydın, mutlu, becerikli ve başarılı çocuklarımızın yüzündeki tebessüm hiç eksilmesin diyerek aileleriyle birlikte resim çektirmiştir.