15 Kasım- 15 Aralık Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı Faaliyet Raporu

- 16 Kasım, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından 25 Aralık’ta Ankara’da düzenlenecek ‘Uyuşturucu ile mücadele, bağımlı çocukların anneleri anlatıyor’ konulu çalıştay öncesi hazırlık toplantısı Selçuk Özdağ’ın Başkanlığı’nda Genel Merkez’de başkan yardımcıları ve danışmanlarının katılımı ile gerçekleştirildi.

- 19 Kasım, Selçuk Özdağ, yükselen kur, değer kaybeden Türk lirası, önlenemeyen işsizlik ve artan zamlara sırtını çeviren Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tam 20 yıl önce yaptığı konuşmadan ufak bir bölüm paylaştı. Özdağ’ın paylaşımı medyanotu.com’da haber oldu.

- 19 Kasım, Selçuk Özdağ, Tele1 Tv’nin Gün Ortası programının konuğu olarak gündemi değerlendirdi.

- 19 Kasım, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı, mağdur edilen Türk pilotlarını gündeme alarak konuya ilişkin bir basın açıklamasını kamuoyu ile paylaştı.

- 20 Kasım, Özdağ, Manisa İl Yönetimi ile Manisa’nın önde gelen iş adamı Erdinç Yumrukaya’yı ziyaret etti.

- 20 Kasım, Selçuk Özdağ, Tele1 Tv’nin canlı yayın konuğu olarak ‘hodri meydan getirin sandığı’ dedi.

- 20 Kasım, Selçuk Özdağ ve Sivil Toplum Halkla İlişkiler Başkan Yardımcıları Hakverdi Altuğ, Mehmet Erman, Manisa İl Yönetim Kurulu ile Manisa Akhisar Gelecek Partisi İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

- 20 Kasım, Selçuk Özdağ ve beraberindeki heyet, Manisa’nın Salihli ilçesi Cafer Bey mahallesinde yapılmak istenen çöp transfer noktasına giderek konuya ilişkin basın açıklaması yaptı. Vatandaşların sesine ses veren Özdağ’ın açıklaması Hayat Tv başta olmak üzere bir çok basın yayın organında yer aldı. Özdağ ve Manisa İl Başkanı ayrıca Salihli’de kadın kolları ve mahalle başkanlarının yetki belgelerini takdim ederek görevde başarılar diledi.

- 21 Kasım, Selçuk Özdağ ve Manisa teşkilatı Manisa’nın Akhisar, Şehzadeler, Yunusemre,Salihli, Gördes ve Kula ilçesinde sokağın nabzını tutarak bir dizi esnaf ziyaretleri ve ilçe teşkilatlatları ziyaretleri gerçekleştirdi.

- 21 Kasım, Özdağ, Kanal Ege Tv’den Doğan Karabulut ile Ege’de Gün adlı programa konuk olarak gündemi değerlendirdi.

- 22 Kasım, Selçuk Özdağ Manisa İl Yönetimi ile beraber Yunumemre İlçe Binası açılış törenine katıldı.

- 23 Kasım, Selçuk Özdağ, Ankara İl Başkanı Gülnur Hayran Özkaya ve il yönetimi ile Pursaklar İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

- 23 Kasım, Selçuk Özdağ, artan döviz ve ekonomik istikrarsızlığa tepki göstererek tek çözümün seçim olduğunu belirtti ve “ Bu ateşi söndürmenin bir yolu var. Sayın Erdoğan ve Sayın Bahçeli’ye sesleniyorum. İnattan vazgeçin, bir an önce seçime gidin” dedi. Özdağ’ın tepkisi birçok haber sitesinde yer aldı.

- 23 Kasım, Özdağ, Bizim Tv’nin canlı yayın konuğu olarak gündemin sıcak başlıklarını değerlendirdi.

- 25 Kasım, Selçuk Özdağ, Avrupa Platformu Başkanı Sebahattin Tetik Bey’in Genel Başkan Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu’nun ziyareti sırasında hazır bulundu.

- 30 Kasım, Selçuk Özdağ, Araştırmacı Gazeteci ve Yazar Cüneyt Alphan'ı Genel Merkezde ağırlayarak gerçekleştirdiği nazik ziyarete teşekkürlerini iletti.

- 1 Aralık, Özdağ, Tele 1 Tv'de Fatih Ertürk'ün hazırladığı "Habere Doğru" programının konuğu olup gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

- 2 Aralık, Selçuk Özdağ, enpolitik.com sitesi için “Tek Adam Sistemi Sebep,Enflasyon Sonuç!” başlıklı bir köşe yazısı kaleme aldı.

- 2 Aralık, Özdağ, KRT TV’den Çiğdem Akdemir ile Söz Meclisi programının konuğu oldu.

- 2 Aralık, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak Çin’in başkenti Pekin’de yapılacak 2022 Kış Olimpiyatları için boykot çağrısı yapıldı. Gelecek Partisi’nin boykotu çok sayıda internet sitesi ve gazetede yer buldu.

- 6 Aralık, Selçuk Özdağ, KRT Tv’nin canlı yayın konuğu olarak gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

- 6 Aralık, Selçuk Özdağ, Ege Türk Tv’de Fatih Tetik’in sunduğu Ankara Masası programının konuğu olarak gündemi değerlendirdi.

- 9 Aralık, Selçuk Özdağ, Küresel Gazeteciler Konseyi Genel Başkanı Mehmet Ali Dim ve Yönetim Kurulu Üyelerini Genel Merkez’de ağırlayarak, Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile bir araya getirdi.

- 10 Aralık, Selçuk Özdağ, Tele 1 Tv’de Habere Doğru programının konuğu olarak gündemi değerlendirdi.

- 10 Aralık, Özdağ, Ankaragücü Onursal Başkanı ve Kulüpler Birliği Eski Başkanı Cemal Azmi Aydın'ın cenaze törenine katıldı.

- 11 Aralık, Selçuk Özdağ, Dış İlişkiler Başkanı Ümit Yardım ve Ankara İl Yönetimi ile Gelecek Partisi’nin kuruluşunun 2. Yılı kapsamında Anıtkabir ziyaretinde bulundu.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı