İL BAŞKANLARI TOPLANTILARIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU’nun katılımlarıyla, 81 ildeki il başkanlarımız ile bire bir yüz yüze görüşmeler yaparak tüm siyasi süreç masaya yatırıldı. Toplantılar Teşkilat Başkanımız Sayın Dr. Selim TEMURCİ, Genel Merkez operasyon ve performans ekibi, bölge sorumlusu teşkilat başkan yardımcıları, il koordinatörü ve il başkanı ile yapılmıştır.


Toplantılarda illerin teşkilat performansları ve siyasi süreçler görüşülmüş, her il ile ilgili özel değerlendirmelerde bulunulmuştur. Bu görüşmelerde yeni stratejiler belirlenmiş, teşkilatlanma faaliyetlerinin daha fazla nasıl verimli olacağı noktasında fikir alışverişinde bulunulmuştur. Türkiye’nin tüm bölgelerinden Ankara’ya gelerek Genel Başkanımız ile saatlerce birebir görüşen İl Başkanlarımız illerine ilişkin kapsamlı değerlendirme yapma fırsatını buldular.


Toplantılara ilişkin açıklama yapan Teşkilat Başkanımız Sayın Dr. Selim TEMURCİ, siyasi partiler içerisinde Gelecek Partimiz’in teşkilatlanma faaliyetlerine çok önem verdiğini ve tüm il başkanlarımızın Genel Başkanımız ile bir araya gelmesinin çok önemli olduğunu dile getirdi. Gece gündüz sahada mücadele eden il başkanlarımızın daha verimli nasıl faaliyet çalışmaları yapabileceklerine ilişkin eylem planlarını gözden geçirdik dedi. Teşkilat Başkanımız Sayın TEMURCİ, önümüzdeki günlerde tüm ilçe başkanlarımız ile Genel Başkanımızı bir araya getireceklerini ilettiler. 


GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI

04.12.2021 İl Başkanları Toplantımız

Fotoğraflar için tıklayınız