21. İl Başkanları Toplantımızı Gerçekleştirdik

Genel Merkezimizde 81 il başkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU’nun katılımlarıyla toplantımız gerçekleştirildi.

Toplantının başında Ak Parti Sivas Eski İl Başkanı Zeki KILIÇ, Sivaslılar Vakfı Başkanı Muhsin Kaya ve Kayseri’den gelen heyete rozetlerini Genel Başkanımız takarak partimize geçişleri olmuştur. Aynı zamanda partimizin Hakkari/Yüksekova ilçe başkanı Nevzat DALAR Hakkari il başkanı olarak atanmış ve yetki belgesi Genel Başkanımız tarafından kendilerine takdim edilmiştir.

Genel Başkanımız açılış konuşmasında; Ak Parti tabanına defalarca mesajlar verdiğini ve kimseye kırgın ve küskün olmadığını, Gelecek Partimizin tüm il ve ilçelerinin Ak Parti kadrolarına açık olduğunu ve Ak Parti’den her ilden ciddi geçişlerin olduğunu, bunlarında hızla devam edeceğini, ilerleyen süreçte hep birlikte bunun görüleceğini dile getirdi. Genel Başkanımız Gelecek Partisi Genel Merkezi Ankara’nın en hareketli genel merkez binası olduğunu ve her geçen gün kalabalıkların arttığını gördüğünü söyledi. Genel Başkanımız Adana’daki 3 günlük saha ziyaretinde halkın ciddi teveccühü ile karşılaştığını, çiftçiler, esnaflar, sivil toplum kuruluşları, kadınlar gençler ile bir araya geldiğini, hepsi ile uzun süren toplantılar yaptığını, Adana ve ilçelerinde iktidarın uygulamalarını savunan tek bir insana rast gelmediğini, hiç kimsenin iktidarı artık savunmadığını ve kurtuluşu Gelecek Partisi kadrolarında gören kitleler ile karşılaştığını dile getirdi. Adana ve Türkiye’nin her yerindeki sorunları çözecek olan bizim kadrolarımızdır dedi. Genel Başkanımız konuşmasının devamında ekonomiye ilişkin değerlendirmelerde ve çözüm önerilerinde bulunduktan sonra teşkilat başkanlığının il başkanları ile yapacağı kapalı toplantıya gün boyu eşlik etti.

Teşkilat Başkanımız Sayın Dr. Selim TEMURCİ yaptığı açıklamada, ülke sathında ilde teşkilatlanmanın yapıldığını ve siyasi çalışmaların sürdüğünü, sahada her alanda siyaset üreten siyasi bir parti olduğumuzu, kuruluşundan bu yana 21 İl Başkanları toplantısının aksatılmadan devam ettiğini, Genel Başkanımızın her hafta Türkiye’nin her bölgesindeki illerinde olmasını sağladıklarını ve gittikleri illerde halkın tüm katmanlarından ilgi ve teveccüh gördüklerini, gençlerin ilgisini çeken bir siyasi parti olduklarını ve her il ve ilçelerde başta Ak Parti olmak üzere farklı siyasi partilerden katılımların gerçekleştiğini ve milletin umudunun Gelecek Partisi olduğunu dile getirdi.

İl Başkanlarımıza yönelik parti içi eğitiminde verildiği toplantımız gün boyu sürdükten sonra sona erdi.

21. İl Başkanları Toplantımız

Fotoğraflar için tıklayınız.