İl Sosyal Politikalar Başkanları Toplantımızı Gerçekleştirdik

9 Mart 2021 Salı günü Genel Merkezimizde Sosyal Politikalar Başkanlığımızın organize ettiği ve Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun katılımları ile İl Sosyal Politikalar Başkanları toplantımızı gerçekleştirdik...

Genel Başkan Yardımcımız Sosyal Politikalar Başkanımız Sn. Abdullah Başcı’nın başkanlık ettiği program, açılış konuşması ve sosyal politikalar birimleri hakkında sunumlar ile başladı. İllerimizde görevlendirmesi tamamlanan İl Sosyal Politikalar Başkanlarımıza bilgilendirilmeler yapıldı. Verimli başlayan toplantı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Politikaları Başkanımız Sn. Seren Yıldız Öztürk ve Genel Başkan Yardımcımız Seçim ve Hukuk İşleri Başkanımız Sn. Ayhan Sefer Üstün’ün sunumlarıyla devam etti.

Toplantının ikinci oturumunda konuşan Genel Başkan Yardıcımız Sosyal Politikalar Başkanımız Sn. Abdullah Başcı Gelecek Partisi siyasetinde kimliklerin değerler üstünde olmadığına vurgu yaparak, amacın geleceğin Türkiye’si için hep birlikte çözüm odaklı ve kalıcı politikalar üreterek hayata geçirmek olduğunu ifade etti.

Sosyal buluşmalar adı altında her ilde toplantılar düzenleyerek daha sık bir araya gelineceğini söyleyen Sn. Başcı İl Sosyal Politikalar Başkanlarımızın görüş ve önerilerini dinledi.

Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu İl Sosyal Politikalar Başkanlarına katılım belgeleri ve hediyelerini takdim ettiği program hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

Sosyal Politikalar Başkanlığı