Kadın Politikaları Başkanımız Sn. Habibe Çiftçioğlu Başer'in Beylikdüzü Ziyareti

Kadın Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Habibe Çiftcioğlu Başer, Partimizin Beylikdüzü İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, teşkilatımız ile bir araya geldi. İlçe çalışmaları hakkında istişarelerde bulunan Sayın Habibe Çiftcioğlu, teşkilatımızla birlikte ilçe esnafını, kadın girişimci esnaflarımızı da ziyaret ederek taleplerini ve sıkıntılarını dinledi. Partimizin çözüm önerilerini ileterek hayırlı kazançlar diledi. 

Ziyaretlerine Beykom Derneği ile devam eden Genel Başkan Yardımcımız, dernek yöneticileri ile gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

Kendilerini sahnelerinde ağırlayan Beylikdüzü Kaktüs Sahnesi yönetici ve oyuncularına misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Genel Başkan Yardımcımız Sayın Habibe Çiftcioğlu Başer, zor şartlar altında çalışan ve iktidar yetkililerinin pandemi döneminde dahi destek sağlamadığı tiyatro ve oyuncularımıza her zaman destek olma sözü verdi. Sanatın ve sanatçının ülke için önemine de değinen Sayın Çiftcioğlu tiyatro ekibine başarılar diledi.

13 Kasım 2021 Beylikdüzü Ziyaretimiz

Fotoğraflar için tıklayınız.