Selçuk Özdağ: Ülkemizin zenginliklerini millete tasnif etmeliyiz

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, “Bu topraklar çok zengin. Ülkemizin zenginliklerini millete tasnif etmeliyiz. Bu zenginlik bir kişiye bir partiye bir zümreye teslim edilemez” dedi. 

AFYON - 

Gelecek Partisi, Büyük Taarruz’un 100. Yılı vesilesiyle Afyonkarahisar’da bir dizi etkinlikler düzenliyor. Etkinlikler kapsamında Gelecek Partililer Kocatepe’den Zafer Tepe’ye kadar yürüyüş gerçekleştirecek.

ŞÜKRAN DUYGUMUZU İFADE ETMEK İÇİN

Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun da katılacağı etkinliklerle ilgili konuşan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, “Bin yıldır bu topraklardayız. Milyonlarca şehit verdik. En büyük imparatorlukları biz kurduk. Biz hiç bir zaman vatansız kalmadık. Her yeri vatan kıldık. Vatan kıldığımız yerde de devlet kurduk. Bugün Gelecek Partisi olarak, şükran duygumuzu ifade etmek için bu programı düzenledik” dedi. 

BU TOPRAKLAR ÇOK ZENGİN

Afyonkarahisar’da yerel medya organlarını sorularını cevaplayan Selçuk Özdağ ayrıca, devletsizliğin çok kötü bir şey olduğuna dikkat çekerek “Suriye'dekileri görüyoruz. Cumhuriyeti demokrasi ile taçlandırmak zorundayız. Bu topraklar çok zengin. Ülkemizin bu zenginliğini millete tasnif etmeliyiz. Bu zenginlik bir kişiye bir partiye bir zümreye teslim edilemez” diye konuştu.