15-21 Mart Haftalık Faaliyet Raporu

- 15 Mart, Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Ardahan TV’de “Siyasetin Gündemi” programına konuk olarak gündemin sıcak başlıklarını değerlendirdi. 

- 15 Mart, Özdağ, Genel Merkezde, Batman Kadın Kolları ile Batman Tuzgölü muhtarını; 16 Mart, Şemdinli İlçe Başkanı ve yönetimini, 17 Mart, Mersin İl Başkanı ile Mezitli İlçe Başkanını, 18 Mart, Çankaya İlçe Yönetim Kurulunu, 20 Mart ise Çanakkale eski İl Başkanı ile yeni İl Başkanını ağırladı.

- 17 Mart, Özdağ, Genel Merkez’de, İYİ Parti Manisa Şehzadeler İlçe Kadın Politikaları Başkanı, Kadın Politikaları İlçe Başkanı ve Kadın Politikaları Siyasi Hukuki İşler Başkanlarının ziyaretini kabul edildi. 

- 17 Mart, Selçuk Özdağ, Kanal 5’te ‘Siyaset Limanı’ programının konuğu oldu.

- 18 Mart, Özdağ, İyigazetesi’ne “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine”ne nasıl engel olmaya çalıştıklarını anlattı. 

- 18 Mart, Özdağ, haber sitesi enpolitik’e “Gergerlioğlu-HDP” başlıklı bir köşe yazısı yazdı. 

- 18 Mart, Selçuk Özdağ, Saadet Partili Muhittin Yıldırım ile TV5’te gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. 

- 18 Mart, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından Çanakkale Deniz Zaferi’nin 106. Yılında Ankara Şehitliğinde Ankara İl Teşkilatı, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarının da katılımı ile Çanakkale şehitlerimiz yad edildi. Basın açıklaması yapıldı. 

- 20 Mart, Selçuk Özdağ, ajansbizim adlı haber sitesine “Siyaset Mühendisliği” açıklaması yaptı. Yaptığı açıklama ayrıca manisasonhaber’de yer aldı. 

- 21 Mart, Özdağ, enpolitik haber sitesine “İstanbul Sözleşmesi ve Ahlak” başlıklı bir köşe yazısı yazdı.  

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı