22-28 Mart Haftalık Faaliyet Raporu

- 22 Mart, Doç. Dr. Selçuk Özdağ ile yardımcıları Denizli İl Teşkilatı ziyaret ederek, İl Başkanı Aykut Yıldırım ve yönetimden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyaretin ardından basın ile buluşularak basının soruları yanıtlandı. 

- 22 Mart, Özdağ’ın Denizli ziyareti esnasında yaptığı açıklama, denizlidesiyaset.com, akishaber.com haber sitelerinde, Denizli’de yayın yapan gazete ve televizyonlarda yayınlandı. 

- 23 Mart, Milas İlçe Kongresine Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci ile katılım sağlandı. Kongrede yapılan açıklamalarla hükümet eleştirildi. 

- 24-25 Mart, Genel Merkez’de E.Milletvekili Prof. Dr. Seydi Karakuş, Gelecek Partisi Kurucular Kurulu üyesi Ferhat Esener, İzmit, Mersin, Amasya, Sakarya Uşak, Van, Batman, Malatya il/ilçe teşkilatlarının ziyaretleri kabul edildi. 

- 24 Mart, Genel Merkez’de, 1. Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Genel Başkan Yardımcılarımız, Serkan Özcan, Habibe Başer Çiftçioğlu, Mustafa Mente, E. Milletvekili Tevfik Diker ve Genel Başkanımız Sn. Ahmet Davutoğlu kapanış konuşmalarını yaptılar. 

- 25 Mart, İyi Parti Manisa Büyük Şehir Belediye Meclis Üyesi Ömer Geriter ve Gökay Köroğlu, Selçuk Özdağ’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

- 25 Mart, Genel Merkez’de İl Başkanları Toplantısına katılım sağlandı. 

- 25 Mart, Büyük Birlik Partisi’nin şehit lideri Muhsin Yazıcıoğlu, vefatının 12. yılında kabri başında saygı ve özlemle anıldı. 

- 25 Mart, Çin Büyükelçiliği önünde Çin Dışişleri Bakanının Türkiye ziyaretini protesto eden Doğu Türkistanlı kardeşlerimize Gelecek Partisi olarak Saadet Partisi, İyi Parti, Demokrat Parti ile birlikte destek verildi. 

- 25 Mart, Özdağ, KRT’nin canlı yayın konuğu olarak ‘Gelecek Partisi neden AKP Kongresine davet edilmedi? sorusunu cevapladı ve değerlendirmelerde bulundu.

- 25 Mart, Özdağ, Mustafa Şentop’un Montrö Sözleşmesine ilişkin yaptığı açıklamaya tepki gösten bir açıklama yaptı. 

- 27 Mart, Trabzon, Trabzon İl-İlçe Başkan ve yönetim kurullarıyla bir araya gelindi. Özdağ, Partimize katılan eski bürokrat, öğretmen Hüseyin Ayvaz’a rozetini taktı.           

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı