15 Ağustos-15 Eylül Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı Faaliyet Raporu

- 19 Ağustos, Selçuk Özdağ, enpolitik.com’da “Gidin Artık Yönetemiyorsunuz” başlıklı bir yazı kaleme aldı.

- 19 Ağustos, Selçuk Özdağ, medyascope’a yaptığı açıklamada “Bizim Taliban ile hiçbir ortak yönümüz yoktur” ifadelerini kullandı.

- 19 Ağustos, Artı TV’den Ezo Özer’in hazırladığı “Odak” programının konuğu olan Özdağ, “AKP-Gülen cemaati görüşüyor” iddialarını değerlendirdi.

- 20 Ağustos, Özdağ, Kent Tv’de Ayhan Ongun’un hazırladığı ‘Açık Görüş’ programının konuğu olarak gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

- 20 Ağustos, Özdağ, Gelecek Partisi Bodrum İlçe Başkanlığını ve Bodrum Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

- 20 Ağustos, TV48’de “Gündemin İçinden” programının konuğu oldu.

- 21 Ağustos, Özdağ, gazeteci Bircan Yıldırım’ın hazırladığı TV Haber periscope yayınına konuk olarak gündemi değerlendirdi.

- 22 Ağustos, Selçuk Özdağ, Halk Tv’de yayınlanan “Parantez” programına katılarak gündeme ilişkin yorum ve değerlendirmelerde bulundu.

- 22 Ağustos, Selçuk Özdağ, gazeteci Ahsen Melek Kocatürk ile göçmenler, mülteciler ve iltica üzerine bir söyleşi gerçekleştirdi.

- 22 Ağustos, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Feramuz Üstün’ün evladının düğün merasimine katılım sağlandı.

- 22 Ağustos, Özdağ, Halk Tv’de ‘Parantez’ programına konuk olarak siyasilere yönelik geliştirilen saldırıların organize olup olmadığı üzerine fikir beyanatlarında bulundu.

- 25 Ağustos, Özdağ, Gelecek Partisi Bodrum İlçe Kongresine katılım sağladı.

- 25 Ağustos, Özdağ, sonmuhur.com’dan Ayşegül Koç’un ‘Gün Başlıyor’ programının konuğu oldu.

- 26 Ağustos, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı olarak, Gelecek Partisi Genel Merkez önünde aşure etkinliği düzenlendi.

- 27 Ağustos, Selçuk Özdağ, BBNTürk’ün ‘Haftada1’ programının konuğu oldu.

- 27 Ağustos, Şehit Gazi Birlik Sendikası Genel Başkanı ve yönetimi ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası Genel Başkanı ve yönetimi Genel Merkez’de Selçuk Özdağ’a yaşadıkları sorunlarla ilgili ziyarette bulundu.

- 27 Ağustos, Gazeteci Serkan Kartal Selçuk Özdağ’ı Genel Merkez’de ziyaret etti.

- 28 Ağustos, Selçuk Özdağ, uyghurnet.org’a verdiği demeçle Çin’in kapılarını Sivil Toplum Örgütlerine açmasını istedi.

- 29 Ağustos, Selçuk Özdağ, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yılına ilişkin bir mesaj yayınladı.

- 30 Ağustos, Özdağ, Halk TV’de katıldığı programda “Tapelerde adı geçen bakanlar ‘Eğer Yüce Divan’a gidersek her şeyi anlatırız demişti’ açıklamasını yaptı.

- 31 Ağustos, Özdağ, KRT Tv’de “Günaydın” programına katılarak 17-25 Aralık’ta neler yaşandığına ilişkin açıklama ve değerlendirmelerde bulundu.

- 31 Ağustos, Selçuk Özdağ, TELE1 TV’ye 17-25 Aralık’a ilişkin açıklamalarda bulundu.

- 1 Eylül, Özdağ, Muğla Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyarette bulundu.

- 2 Eylül, Selçuk Özdağ, attığı tweetler ile “Seçimi Ak Parti ve MHP kazandı diye yasa çıkarsalar bile kaybedecekler” dedi. Özdağ’ın açıklaması enpolitik ve medyanotu.com haber sitelerinde yer aldı.

- 4 Eylül, Özdağ 12 Eylül’de birlikte yol yürüdüğü yakın arkadaşı Ramazan Aygün Bey’in kızının nikah merasimine katılım sağladı.

- 4 Eylül, Özdağ, haberler.com’da gazeteci Levent Karadeniz ile mülakat gerçekleştirdi.

- 7 Eylül, Özdağ, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir ile Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Aydın’ın düşman işgalinden kurtuluş etkinliklerine katıldı.

- 7 Eylül, Selçuk Özdağ ve beraberindeki heyet Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Aydın il programına katılım sağladı.

- 8 Eylül, Özdağ, enpolitik.com haber sitesine “Hala Erdoğan’ı tanıyamamışlar” başlıklı bir yazı yazdı.

- 9-10-11 Eylül, Selçuk Özdağ, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımısı Feramuz Üstün, Parti Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Seymen ve parti yöneticisi Cemal Eğin ile Genel Başkan Davutoğlu’nun Bingöl programlarına eşlik etti.

- 11 Eylül, Selçuk Özdağ, Halk TV’de Fatih Ertürk’ün hazırladığı “Türkiye nereye?” programının konuğu oldu.

- 13 Eylül, Özdağ, Yeniçağ Tv’nin youtube kanalına konuk olarak gündemi değerlendirdi.

- 13 Eylül, Selçuk Özdağ, Halk Tv’de “Sözüm Var” programının konuğu olarak Türkiye gündemine dair açıklamalar yaptı.

- 13 Eylül, Özdağ, Muğla-Milas İlçe Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. Burada yaptığı konuşmada Özdağ iktidarı eleştirdi. Özdağ’ın yaptığı açıklamalar extragündem haber sitesinde yer aldı.

- 14 Eylül, Selçuk Özdağ, Halk Tv’de yaptığı açıklamada ‘Erdoğan’ın yenilerek siyaseti bırakmasını isterim’ ifadelerini kullandı ve gündeme dair açıklamalarda bulundu.

- 14 Eylül, Özdağ, KRT Tv’de Çiğdem Akdemir’in sunduğu “Yakından Bakınca” programının konuğu oldu.

- 14 Eylül, Selçuk Özdağ, Time35 Tv’de Ahmet Bereket’in hazırlayıp sunduğu “Gündemin Nabzı” programına konuk olarak gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

- 15 Eylül, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Nokta Tv’de 17-25 Aralık, seçim barajı ve ittifaklara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcıları ve Danışmanların Haftalık Faaliyetleri;

Hakverdi Altuğ:

Genel Merkez’de gerçekleştirilen aşure etkinliği organize edilerek katılım sağlandı.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı