28-30 Mart 2022 Adana Programımız

Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve Gelecek Kurmaylarının Adana ziyaretinde halkın ilgisi ve muhabbeti ile geçen yoğun bir program gerçekleşti. 

Adana programının ikinci gününde, Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, kıymetli eşleri Sayın Sare Davutoğlu ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Habibe Çiftcioğlu, Adananın önde gelen kadın girişimci, sivil toplum kuruluşları ve kadın muhtarları ile Adana il teşkilatının düzenlemiş olduğu kahvaltı organizasyonunda bir araya geldiler. Selamlama konuşmasının ardından gündeme dair açıklamalarda bulunan Genel Başkan Yardımcımız Sayın Habibe Çiftcioğlu Akşam saatlerinde Genel Başkanımızın kıymetli eşleri Sayın Sare Davutoğlu ile Yüreğir ilçemizde bir eve misafir olarak kadınlarımız ile hasbihal ettiler.

Adana ziyaretlerinin ikinci gününde Metropol TV de Deniz Tengip’in canlı yayın konuğu olarak İstanbul Sözleşmesi, Kadına yönelik şiddet ve kadınlarımızın siyasete katılımı ile ilgili soruları cevaplandırdılar.

Ziyaretlerine Ceyhan ilçesinde sokak sokak gezerek devam eden Genel Başkan Yardımcımız, fıstık ayıklayan kadınların dertlerini dinleyerek, çözüm önerilerimizi anlattılar. 

‘’Kadınlarımızın sahip olamadıkları tüm haklar için mücadele edeceğimizin “sözünü verdiler.

Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Habibe Çiftcioğlu ve Gelecek Partisi kurmayları, Adana’nın tek kadın Belediye Başkanı olan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem’e nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Bir dizi STK ziyareti ve toplantıların gerçekleştiği programda son olarak Adana da basın mensupları ile bir araya gelerek, 3 gün boyunca süren ziyaretlerini tamamladılar.

28-30 Mart 2022 Adana Programımız

Fotoğraflar için tıklayınız.