7-15 Haziran Haftalık Faaliyet Raporu

- 7 Haziran, Doç. Dr. Selçuk Özdağ, sivilsayfalar.org haber sitesi editörlerini Genel Merkez’de ağırlayarak, sorularını yanıtladı.

- 7 Haziran, Sakarya İl Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile kahvaltılı toplantı gerçekleştirildi.

- 8 Haziran, Selçuk Özdağ, Dünya Uygur Konseyi Başkanı Dolkun İsa’nın Türkiyeye giriş yasağı ile ilgili olarak Ankara’da devam eden duruşmasını takip etti. Özdağ, duruşma sonrası “Türkiye Cumhuriyetini yöneten Koalisyon Hükümeti bu ayıbı ortadan kaldırmalıdır. Gelecek Partisi Dolkun İsa Bey’in yanındadır.” açıklamasında bulundu. Özdağ’ın açıklaması enpolitik.com ile medyanotu haber sitelerinde yayınlandı. Duruşmaya ayrıca İyi Parti milletvekili Behiç Çelik ile Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ali Keser katılarak destek verdi.

9 Haziran, Özdağ, Nokta TV Youtube Kanalında; Devrim Hacısalihoğlu’nun sunduğu "Bu Memleket Bizim" programının konuğu oldu.

- 9 Haziran, Parti Başkanlık Kurulu (PBK) ile Parti Yönetim Kurulu (PYK) toplantılarına katılım sağlandı.

- 9 Haziran, Özdağ, medyanotu.com haber sitesine yaptığı açıklamada, “Sedat Peker meselesi artık sadece Süleyman Soylu değil bir devlet meselesidir” dedi.

- 10 Haziran, Selçuk Özdağ ve yardımcılarının katılımı ile Bartın İl ve İlçe Başkanları ile basın toplantısı gerçekleştirildi.

- 10 Haziran, Selçuk Özdağ, Abdulkadir Selvi’nin açıklamasında ‘Cumhurbaşkanı’nın Biontech aşı olduğuna’ ilişkin açıklamalarını kamuoyu vicdanına sordu. Özdağ, Cumhurbaşkanının ilk aşıyı olduğunda Alman aşısı Biontech’in henüz Türkiye’de olmadığına dikkat çekerek, “Vatandaşa Çin aşısı, kendilerine Alman aşısı bu doğru mu?” diye sordu.

- 10 Haziran, Bartın, Selçuk Özdağ ve Bartın İl Yönetim Kurulu Bartın Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına ziyarette bulundu. Ardından Yalı Taksi Durağı’nda bulunan taksici esnafı ziyaret edildi. Özdağ ve beraberindeki heyet ayrıca esnaf ziyaretleri yaparak Genel Başkan Sn. Ahmet Davutoğlu’nun selamlarını iletti. Yine Bartın’da faaliyet gösteren Yaşam Ortak Sağlık Birimi’ne ziyaret gerçekleştirildi.

- 10 Haziran, Bartın, Selçuk Özdağ, yerel basın ile bir araya getirildi. Türkiye’nin 97 yıllık Gazetesi olan Bartın Gazetesi sahibi Esen Aliş Bey ziyaret edildi. Yine Bartın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Levent Çınçın Bey’e ziyaret gerçekleştirildi.

- 10 Haziran, Bartın Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı ziyaret edildi.

- 10 Haziran, Selçuk Özdağ, Btv’de Ercan Aydın ile Er Meydanı programının konuğu oldu.

- 11 Haziran, Selçuk Özdağ, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın ‘uçan araba’ açıklamasına istinaden medyanotu.com’a yaptığı açıklama ile "Daha karada yürüyeni yapmamışsın, akşam pudra şekeri mi içtin?" dedi.

- 11 Haziran, Selçuk Özdağ’a 15 Ocak 2021’de gerçekleştirilen saldırıda ismi olan Gülahmet Türk, Bursa Ülkü Ocakları İl Başkanı olarak atandı. Atama kararına Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere birçok isimden kınama geldi.

- 12 Haziran, Özdağ, Dünya Çocuk İşçiliği ile Mücadele Günü dolayısıyla enpolitik.com’a bir basın açıklaması yaptı.

- 15 Haziran, Selçuk Özdağ, Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 182. yıldönümüne ilişkin bir kutlama mesaj yayınladı. Özdağ’ın mesajı enpolitik.com’da yer aldı.

- 15 Haziran, Genel Merkez’de PBK toplantısına katılım sağlandı.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcıları ve Danışmanların Haftalık Faaliyetleri;

- Yalçın Özdemir
Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ’ın Sakarya ziyaretlerine eşlik edildi.

Recep Varol:
- Selçuk Özdağ’ın Sakarya programlarına eşlik edildi.

Mehmet Erman:
- Selçuk Özdağ’ın Bartın programına eşlik edildi.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanları Haftalık Faaliyet Raporu:

-Bartın Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı olarak, Selçuk Özdağ’ın Bartın programına eşlik edildi.

-Kars Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı olarak, 10 Haziran 2021’de Ankara Keçiören Karslılar Derneği ziyaret edildi.

- Ardahan, Yenilik Partisi daveti üzerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunuldu.

- İstanbul Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Birim Başkanlığı olarak yüz yüze İl Komisyon Toplantısı gerçekleştirildi.

- Erzurum Sivil Toplum ve Halka İlişkiler Birim Başkanlığı, Hınıs ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunarak sorunlar üzerinde istişarelerde bulundu.

Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı