Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımız Gerçekleştirildi

Teşkilat Başkanlığımızın koordinasyonunda her ay gerçekleştirilen il başkanları toplantımızın 15.’si genel merkezimizde Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU’nun başkanlığında toplandı. Açılış konuşmasında değerlendirmelerde bulunan Genel Başkanımız Gelecek Partisinin ülkeyi çıkmaza sokan iktidara önerilerini ve çözümlerini kamuoyu ile paylaştı. Bu anlamda Sn. Cumhurbaşkanının ABD Başkanı ile görüşememesinin oluşturduğu prestij kayıplarını, Rusya Başkanı ile görüşmesinde yapılan hataları, Sn. Cumhurbaşkanının ülkeyi yönetmesinde yaşanan ciddi sorunları, ekonomik sorunların vatandaşa etkisini, lpg, elektrik, benzin gibi milletin direk muhatap olduğu konularda yapılan fahiş zamları, öğrencilerin yaşadığı yurt sorunu ve eğitim önündeki engelleri, doların ve faizin artışını, merkez bankasının yönetim krizini, işsizliğin artışını ve ülkeyi Perinçek ve Bahçelinin yönetimine terk edilişinin yarattığı sorunları dile getirdi. 

Toplantıda Sayın Genel Başkanımız Gelecek Partisi’nin GELECEKTE EKENOMİ modeli ile ekonomik sorunların çözüleceğini, GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLEMENTER SİSTEM ile tüm sorunların nasıl çözüleceğini, Gelecek Partisi’nin kamuoyu ile paylaştığı TEMİZ SİYASET BELGESİ ile de siyasetçilerin kirliliğe yolsuzluğa bulaşmadan ülkeyi nasıl yöneteceklerini genişletilmiş il başkanları toplantısında dile getirdi. 

Toplantının devamında Teşkilat Başkanımız Sayın Dr. Selim TEMURCİ, Tüm il ve ilçelerde teşkilatlanmanın bitmek üzere olduğunu, üç kademe il başkanları ile ilk toplantılarını gerçekleştirdiklerini, burada kendilerini tek tek dinleyeceklerini başkanların önerilerini almak istediklerini dile getirdi. Teşkilat Başkanımız BİLGE SİSTEMİ, il-ilçe başkanları ile koordinasyon, teşkilatlanma da dikkat edilecek hususlar, birim başkanlarının görevleri ve genel merkez ile iletişimleri, saha çalışmaları, üye kayıtları, parti programı ve tüzüğüne ilişkin detaylı sunumlarda bulundu. 

Toplantının ikinci kısmında Kadın Politikalarında sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Habibe Başer ÇİFTÇİOĞLU ve Gençlik Politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mustafa GÖZEL başkanlarımız sunumlarını gerçekleştirdiler. 

Toplantımız Genel Başkanımızın kapanış konuşması sonrasında sona erdi.

GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI