Kasım Ayı Olağan İl Başkanları Toplantısı Bölge Bazlı Olarak Genel Merkezi̇mi̇zde Gerçekleşti̇ri̇ldi̇

Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımız tarafından her ay il ve ilçelerimizdeki son güncel yapılanma süreçleri, üyelik durumu ile Kadın ve Gençlik Kolları yapılanmalarındaki son gelişmeler başta olmak üzere güncel son durum değerlendirmelerinin yapıldığı toplantılarımız Genel Başkanımız Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Dr. Sayın Selim Temurci’nin katılımları ile Ankara’da Gelecek Partisi Genel Merkezi’nde gerçekleştirildi.  

7 bölge il başkanımızın katılımları ile gerçekleşen toplantılar bölge bazlı olarak ayrı günlerde yapıldı. Sırasıyla Karadeniz Bölgesi, Akdeniz Bölgesi, Doğu Anadolu Bölgesi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Ege Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi ve Marmara Bölgesi il başkanları ile toplantılar il ve bölge koordinatörlerimizin, Teşkilat Başkan Yardımcılarımızın ve Teşkilat Komisyon Üyelerimizin de katılımları ile tamamlandı.  

Genel Başkanımız Prof. Dr. Sayın Ahmet Davuoğlu’nun Başkanlığı’ndan icra edilen tüm toplantılar Teşkilat Başkanımız Dr. Sayın Selim Temurci’nin sunumları ile başladı ve illerimizin performansları ile 2022 yıl sonu hedeflerinin görüşülmesi sonrasında sona erdi. Tüm İl Başkanlarımızdan ve İl/Bölge Koordinatörlerimizden tek tek belirlenen gündem hakkında görüşleri dilek ve temenniler bölümünde ayrıca istenerek alındı.  

Partimizin il ve ilçe yapılanmalarındaki son durumun tespit edildiği toplantılarımızda tek tek her ilimizin geçmiş dönem performansı ve faaliyetleri masaya yatırılarak gelecek olağan aylık toplantı gününe kadar ulaşılması beklenen hedefler istişare edilerek birlikte kararlaştırıldı. Ayrıca seçim öncesi her ilimizdeki siyasi son durum masaya yatırıldı.  

Siyasi gelişmelerin değerlendirildiği toplantılarımızda güncel son veriler İl Başkanlarımız tarafından Genel Başkanımız Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu’na aktarıldı.

GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI