TEŞKİLAT KOORDİNASYON TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TEŞKİLAT KOORDİNASYON TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Teşkilat Başkanımız Sayın Dr. Selim TEMURCİ başkanlığında Teşkilat Başkan Yardımcıları ve Bölge Koordinatörleri toplanarak, teşkilat çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundular. 

İl ve ilçelerin kongre süreçleri, kongresi yapılan il ilçe başkanlıklarının çalışmaları, performans takipleri, ataması yapılan mahalle ve köy temsilcileri, rutin yapılan toplantıların takibi, başkanlıkların siyasi çalışmalarının değerlendiği toplantıda, BİLGE sisteminin il ve ilçe başkanları tarafından aktif kullanılması ve verilerin girilmesine yönelik kararlar alındı.

Genel Merkez’de rutin yapılan il başkanları toplantısında gündeme alınacak konuların belirlendiği, teşkilat içi yönetmeliğin son halinin değerlendirilerek en kısa zamanda teşkilatlara tebliğ edilmesine karar verilmiştir. 

Gelecek Partisi kadrolarının sahada aktif çalışmalar yürüttüğü ve illerinde gündemi belirleyen çalışmalara imza attığı, her il ve ilçede siyasete yeni bir bakış kattığını dile getiren Teşkilat Başkanımız Sayın Dr. Selim TEMURCİ yapılan anketlerde her geçen gün oy oranımızın arttığını ve bu anlamda teşkilatlara teşekkür ettiğini dile getirdi. 

GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI