Siyasal Parti Tarihinde Teşkilatlanmada Bir İlk!

Ramazan ayının girmesi ve kapanma sürecinin başlaması ile birlikte Teşkilat Başkanlığımız bu süreci teşkilatlanmanın lehine çevirerek Türkiye’nin her bölgesinde bulunan il-ilçe başkanlarımızı Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU başkanlığında buluşturdu.

Bu çalışmayla bir ilke imza atılarak, ilk defa bir siyasi partinin genel başkanı partisinin il ve ilçe başkanlarının tamamı ile dijital ortam üzerinden her biri ile konuşarak onlara tek tek söz hakkı vererek tamamını dinlemiş oldu.

Teşkilat Başkanımız Sayın Dr. Selim TEMURCİ Ramazan ayı öncesinde birçok il başkanlıklarının yönetim kurulu toplantılarına dijital ortam üzerinden katılmış ve yapılan bazı il yönetim kurulu toplantılarına, genel başkanımızın başkanlık yapması ile yönetim kurulu üyelerini genel başkanımız ile buluşturmuştur. İllerin ve yönetim kurulu üyelerinin çalışmaları hakkında bilgi alınmıştır.

7 Bölge İl Başkanları Toplantımızı Gerçekleştirdik

Toplantılarda Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU il başkanlarımızı bire bir dinlemiş ve saha ile ilgili taleplerini paylaşmıştır.

Ramazan ayını verimli değerlendirme adına Teşkilat Başkanımız Sayın Dr. Selim TEMURCİ başkanlığında bir planlama yaparak genel başkanımızın katılımlarıyla, teşkilat başkan yardımcıları, bölge koordinatörleri, il koordinatörleri ve il başkanlarımızın hazır bulunduğu 7 ayrı bölgede İl Başkanları Toplantısı gerçekleştirmiştir.

Her bölge ile ayrı ayrı toplanılmış ve uzun süreli istişareler yapılmıştır. Bölge il başkanları toplantısında; her ilin il başkanı çalışmalar hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulunmuştur.

Gerçekleştirilen toplantılarda; illerdeki üye kampanyası çalışmaları, atanan ilçe başkanlarının kongre süreçleri, seçilmiş ilçe başkanlarının mahalle ve sandık kurulu başkan atamaları, yönetim kurulu toplantılarının verimliliği, birimlerin yürüttüğü faaliyet çalışmaları, koordinatörlerin faaliyetleri, ilçelerin saha çalışmaları, üye çalışmalarına istinaden teşkilatlanmayı ilgilendiren tüm detaylar hakında bilgiler alınmıştır. 

16 Bölge İlçe Başkanları Toplantımızı Gerçekleştirdik

7 Bölge İl Başkanları Toplantılarımız sonrasında Teşkilat Başkanlığımız ilçe başkanlarımız ile Genel Başkanımızı buluşturma toplantılarını planlamış ve Ramazan ayı içerisinde bu toplantıları gerçekleştirmiştir.

Her bir bölge ilçe başkanları toplantımız yaklaşık 4-8 saat arası sürmüş ve bu toplantılara Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU başkanlık etmiştir. Toplantılarda Teşkilat Başkanımız Dr.Selim Temurci ile birlikte,teşkilat başkan yardımcılarımız, il Koordinatörlerimiz, il başkanlarımız, il teşkilat başkanlarımız ve ilçe başkanlarımız hazır bulunmuştur. 

Toplantılarımıza düzenli iştirak eden Parti İçi Eğitim Başkanımız M.Ali Pulcu Bey’e ve Kurumsallaşma Danışma Kurulu Başkanımız Mehmet Behçet Piker’e ayrıca teşekkür ediyoruz.

Bu toplantılarda il başkanlarımızın dışında; ilçe başkanlarımıza da tek tek söz verilerek, kendilerini tanıtıp ilçelerindeki çalışmaları hakkında genel bilgilendirmelerde bulunmuşlardır.

Teşkilat Başkanlığımızın Ramazan ayı çalışma takvimi çerçevesinde bir ay içerisinde Türkiye genelinde tüm İl Başkanlarımız ve yüzlerce İlçe Başkanımızla Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet DAVUTOĞLU bir araya gelmiş ve tüm teşkilat mensupları ile birebir görüşmüştür. İl ve ilçe başkanlarımız kendi illerini ve ilçelerini ilgilendiren teşkilat çalışmaları, saha gözlemleri ve sorunlar hakkında Genel Başkanımıza tek tek sunumlarını gerçekleştirmişlerdir.

Bu toplantılar ile GELECEK PARTİSİ’nin kocaman bir aileye dönüştüğünü görmek Ramazan ayının bereketi olarak hafızalarımızda yerini alacaktır. Sandık yönetim kurullarımızın oluşturulmasından teşkilat içi eğitimlerimize varıncaya kadar teşkilatımızı seçime hazır hale getirmeye kararlıyız. Seçim sürecine girildiğine inandığımız bu süreçte tam kadro Gelecek Ailesi olarak sahada olacağız ve Rabbimizin yardımı ve milletimizin desteğiyle Türkiye’de yeni bir dönemi hep birlikte başlatacağız.

GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI

Toplantılarımızdan Kareler

Fotoğraflar için tıklayınız.