Tüketici Örgütleri Konfederasyonu Taleplerini Gelecek Partisi'ne İletti

Tüketici Örgütleri Konfederasyonu (TÖK) Gelecek Partisi’ni ziyaret ederek tüketicilerin sorunlarını ve taleplerini iletti. 

Gelecek Partisi Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ’ı makamında ziyaret eden Tüketici Örgütleri Konfederasyonu Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, Konfederasyon olarak tüketici ihtiyaç ve taleplerini dile getirdi. 

Tüketicinin ekonomik çıkarlarının korunması ve temel ihtiyaçlarının karşılanması için vergi adaletsizliğine dikkat çeken TÖK Genel Başkanı Fuat Engin, vergi usul kanununda düzenlemeler yapılmasının önemini anlattı. 

Güvenli gıdanın tüketiciler açısından önemine de değinen Engin, ayrıca finansal sebeplerden kaynaklanan sorunların tüketici açısından yarattığı problemleri dile getirdi. Gelecek Partisi Genel Başkanı Sayın Ahmet Davutoğlu’ndan tüketici ihtiyaçlarına kulak vermelerini talep eden Engin, bu taleplerin seçim bildirgesinde yer almasını istedi. 

Gelecek Partisi Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Selçuk Özdağ ise, Gelecek Partisi olarak tüketici ihtiyaçlarını her daim öncülleyeceklerini, çözüm odaklı politikalarla yanlarında olarak seslerine ses vereceklerini ifade etti.